Presunúť na hlavný obsah

Bielizeň ako súčasť denného stylingu: S týmito kúskami musíte vedieť pracovať, aby ste sa vyhli lacnému efektu

Móda

Pokiaľ chcete vrámci stylingu siahnuť po bielizni, ktorú v outfite priznáte, treba sa držať určitých zásad. Inak by ste totiž mohli dosiahnuť presne opačný efekt ako je príťažlivosť. Pozrite sa ako na to.

Significant fashion

Čoraz častejšie sa najmä s príchodom teplejších dní objavujú v uliciach aj odvážnejšie prvky vrámci stylingov. Bielizeň ako výraznejší akcent, vie aj bežný look krásne oživiť. 

Čítajte: Neforemné bundy, príliš široké kabáty, či nevhodné jeansy: Toto všetko vám pridáva kilá navyše

Pokojne si dajte nohavicový kostým a vezmite si pod neho hladkú farebnú podprsenku. Ideálne je pokiaľ je v rovnakom materiálovom prevedení ako celý styling. Vtedy zabránite zbytočnej vyzívavosti.

Touch of sexy summer

Toto je už niečo pre odvážnejšie ženy, ale vôbec sa toho netreba báť. Keď máte bezchybnú postavičku, rozhodne si to môžete dovoliť. Samozrejme treba prihliadať aj na vek. Niektoré kúsky už dámy skrátka nenosia.

Napriek tomu sukňa s vyšším pásom a podprsenka bude vyzerať naozaj sexi. Ideálne je držať sa jemných a tlmených odtieňov, keďže samotný styling je výrazný.

Disco life

Ženy milujúce extravaganciu a párty look si teraz prídu na svoje. Jednoducho na letný disco večer je toto skvelé. Trblietavá podprsenka, kožené šortky a sako. Svieže, výrazné a skutočne chic. S takýmto stylingom budú nepochybne všetky oči na vás.

Inšpirujte sa: Športové stylingy, ktoré sú IN: Módne trendy ovládli tenisky, ktoré si s týmito outfitmi zamilujete

- Najčítanejšie -