Presunúť na hlavný obsah

Ako docieliť husté obočie? Microblading robí zázraky na počkanie

Feminity TV

Túžite po hustom obočí, no nedarí sa vám ho dosiahnuť? Máme pre vás skutočne rýchle a mimoriadne efektívne riešenie. Microblading je v takomto prípade absolútne prevratným riešením.

Jedna z najmodernejších a najšetrnejších techník tetovania obočia momentálne na trhu

Viete, ako to býva. My ženy, chceme zväčša všetko a hneď. A pokiaľ je aj váš sen krásne a husté obočie, nemusíte čakať už roky, kým vám prirodzene dorastie. My sme objavili metódu, ktorej efekt zachováva autenticitu, navyše je rýchly a naozaj máte výsledok na počkanie. Aj sme si to vyskúšali na vlastnej koži. 

​"Microblading je japonská metóda tetovania obočia. V preklade microblading znamená chĺpkovanie/vláskovanie. Je to jedna z najmodernejších a najšetrnejších techník tetovania obočia momentálne na trhu, samozrejme ak sa vykonáva správne. Táto technika sa robí v kombinácii s kvalitnými pigmentami, ktoré neobsahujú také množstvo kovov ako kedysi, to znamená, že vaše nové tetovanie nebude oxidovať do modra, šeda, oranžova ani do červena," prezrádza Simona Bauman zo salónu PhiBrows.

FEMINITY TV: Microblading v salóne PhiBrows

 

Určite vám napadlo, či je efekt trvalý. Síce platí, že po nejakom čase treba techniku zopakovať, ale rozhodne to stojí za to. Najmä, pokiaľ túžite po maximálnej precíznosti a úplnej prirodzenosti. Nie je predsa nič horšie ako keď človek vníma, že je obočie nejakou metódou dokreslené. Tu je skrátka prirodzený efekt na prvom mieste. 

"Nevydrží "navždy" ako staršie techniky tetovania. Je však na klientke, či preferuje krásny tvar a farbu obočia 18 až 24 mesiacov alebo si ho dá raz vytetovať a ostane jej navždy, ale napr. modrej farby. Ku mne sa klientky zvyknú vracať v priemere za 2 roky na oživenie farby "refresh" obočia vtedy je cena aj výhodnejšia, pokiaľ ste mojou klientkou, platíte len 70% z aktuálnej ceny procedúry. Treba spomenúť, že microblading sa netetuje hlboko do pokožky, preto je potrebná korekcia."

Prečítajte si: Beauty rutina, ktorá vás privedie k čistejšej pleti: Nemusíte mať problémy s pleťou, no výsledok uvidíte aj tak

"Práve preto, aby sme dosiahli, čo najprirodzenejší výsledok, chĺpky sa netetujú hlboko, pretože po vyhojení by vám mohli vznikať chrasty a vtedy už chĺpky nepôsobia prirodzene, ale samozrejme sú rozpité. Po procedúre dostane každá klientka odporúčanú starostlivosť a krém na domáce ošetrenie. Je tam dopodrobna rozpísané, ako sa o obočie treba starať, dá sa povedať, že je to polovica úspechu ako bude obočie vyzerať po vyhojení."

Čo sa týka limitov po aplikácii, nejaké sú. Čiže pokiaľ chcete mať krásne obočie v lete, teraz je ideálny čas na microblading. Samozrejme dá sa to aj počas horúcich mesiacov, no takto sa nemusíte až v takej miere obmedzovať.  

"V priemere 7 dní po procedúre je potrebné natierať obočie s tenkou vrstvou krému (ktorý dostanete od nás. V žiadnom prípade neodporúčam saunu, fitko, bazén ani žiadnu kozmetiku do oblasti obočia.)"

Pre koho je teda táto metóda tetovania vhodná?

"Najkrajší vyhojený microblading je, ak klientka nemala predchádzajúce tetovanie/odstraňovanie tetovania, pretože vtedy už je pokožka viac traumatizovaná. Ideálne je, ak má žena suchú a normálnu pokožku. Klientkám po odstraňovaní predchadzajúceho PMU alebo s mastnou/ pórovitou pokožkou odporúčame inú techniku tetovania, ktorú tiež ponúkame v našom salóne, ide o Powder Brows," uzatvára Simona Bauman.

Mohlo by vás zaujímať: Vplyv dlhodobého stresu na naše telo: Čo sa s ním skutočne stane, ak ho ignorujete?

- Najčítanejšie -