Presunúť na hlavný obsah

Beauty rutina, ktorá vás privedie k čistejšej pleti: Nemusíte mať problémy s pleťou, no výsledok uvidíte aj tak

Krása

Veľa žien žije v domnienke, že o pleť sa musia starať len, keď majú problémy. Chyba! Pleť treba čistiť a zbavovať nečistôt, aj keď si myslíte, že ju máte v poriadku.

Tajomstvom dokonale čistej pleti je exfoliácia

„Za tvorbou pupienkov a ďalších nedokonalostí stojí väčšinou nadmerná produkcia kožného mazu v kombinácii s hromadením odumretých buniek,“ hovorí Marie Koswig z oddelenia Výskumu a vývoja NIVEA. Tajomstvom práve dokonale čistej pleti je exfoliácia, ktorá pomáha odstrániť odumreté bunky a podporuje tak prirodzený proces obnovy pleti. Výsledkom je čistá a zdravšia pleť. 

Čistiaca pleťová voda Derma Skin Clear od NIVEA využíva dve zložky: kyselinu salicylovú a niacínamid. Už za 7 dní spozorujete čistejšiu a žiarivejšiu pleť, zbavenú kožného mazu, čím prispieva k rovnováhe pleti.

Čítajte tiež: Večerná rutina, s ktorou do rána omladnete: Takto získate vzhľad o pár rokov mladšej a neprezradíte svoj vek

Odstránenie nečistôt z pleti

K svojej pleti by sme mali pristupovať citlivo a poctivo. Dôležitá je pravidelná ranná a večerná hygiena na odstránenie nečistôt. Micelárna voda Mixa Very Pure vďaka svojej inovatívnej formule podporuje ochrannú bariéru pokožky a udržuje ju v prirodzenej rovnováhe. Jej šetrné zloženie obsahuje 99,6% ingrediencií prírodného pôvodu a 0% alkoholu a parfumácie. Je vhodná pre čistenie veľmi citlivej pokožky tváre. Za jej jedinečnosťou stoja micely, aktívne častice, ktoré na seba dokážu naviazať nečistoty, kožný maz či make-up bez jej zbytočného podráždenia. 

Neprehliadnite: Farba vlasov vás dokáže omladiť, ale aj pridať vek: Ste si istá, že viete, čo vám pristane?

Čistiaci penový krém na odstránenie nečistôt a make-upu

Účinné odstránenie nečistôt, mastnoty a make-upu z pleti. CeraVe Cream to Foam vďaka špeciálnej penovej formuly vytvára pocit čistej revitalizovanej pokožky pri zachovaní vysokej úrovne hydratácie. Daná formula je bez parfumácie a obsahuje 3 esenciálne ceramidy, aminokyseliny a kyselinu hyalurónovú, vďaka ktorým chráni kožnú bariéru.

- Najčítanejšie -