Presunúť na hlavný obsah

11 rokov od svadby je vzťah princa Williama a Kate niekde úplne inde: Aký je ich recept na úspešné manželstvo?

Zahraničné celebrity

Pred 11 rokmi si povedali ÁNO a dnes jednoznačne patria medzi najharmonickejšie páry v showbiznise. A to aj napriek tomu, že sú pod neustálym tlakom kráľovského protokolu a médií. Aký je ich recept na šťastné manželstvo?

Ich vzťah je založený na priateľstve a tvoria skvelý tím

Jeden z najviac sledovaných prominentných párov, princ William a vojvodkyňa Kate Middleton patria medzi najideálnejšie dvojice, ktoré sú pod drobnohľadom médií a verejnosti. Od začiatku ich vzťahu pôsobili priam idylicky. Až na pár drobných prešľapov, počas fázy kedy spolu randili, vlastne neprechádzali väčšou krízou, o ktorej by verejnosť vedela. No a to šťastie a harmóniu, ktoré medzi sebou majú im aj ostatní veria. Je vidieť, že majú k sebe blízko, úprimne sa ľúbia a na svojom vzťahu skutočne aj pracujú. 

"Je to vzťah založený na priateľstve,“ povedal pre PEOPLE Royals, Robert Lacey.

Kate a princ William mali ako veľký vzor aj  73-ročné manželstvo princových starých rodičov, teda kráľovnej Alžbety a princa Philipa Rovnako aj rodičia Kate, Carole a Michael sú manželmi viac ako 40 rokov. Toto všetko sa tak stalo nielen vzorom, ale aj akýmsi pilierom ich rodinného života.

"Kate je rodina naozaj blízka. Vychádzam s nimi veľmi dobre a mám veľké šťastie, že ma tak podporujú. Mike a Carole sú skutočne milujúci, starostliví, zábavní a boli ku mne ústretoví, takže som sa cítil od začiatku súčasťou rodiny a dúfam, že Kate to cíti rovnako s mojou rodinou," povedal princ William počas ich zásnubného rozhovoru. 

Neprehliadnite: Kate Middleton ako prísna mama: Princezná porušuje protokol, aby z jej detí nevyrástli "rozmaznanci."!

Vo veciach sa vzájomne podporujú, sú tu jeden pre druhého a tvoria skutočne veľmi silný tím. Práve to je pri manželstve viac ako kľúčové.

Aj keď sú obaja veľmi vyťažení, vždy si nájdu čas na rodinu a spoločné chvíle. Trávia spolu okamihy plnohodnotne, milujú športové aktivity, radi sa potápajú, hrajú tenis a to všetko ich stmeľuje. Aj oni sami to tak vnímajú. 

"Veľa sa zabávame, radi sa smejeme a podľa mňa to dáva nový rozmer vzťahu v akejkoľvek životnej fáze."

Mohlo by vás zaujímať: Vojvodkyňa Kat Middleton nikdy nenosí túto jednu farbu: Všimli ste si tiež, prečo má vždy rozpustené vlasy?

Na rozdiel od predchádzajúcich kráľovských generácií William a Kate dokážu spájať tradičné kráľovské povinnosti s tým, že sú úplne modernými rodičmi. Hoci im pomáha opatrovateľka Maria Teresa Turrion Borrallo, pár dbá na to, aby obmedzil svoju prácu počas školských prázdnin a trávil čas so svojimi deťmi. Celá rodina rada varí, hrávajú sa vonku a jazdia na bicykli.

Kate a William milujú okamihy, keď môžu viesť obyčajný život. Bežné chvíle sú presne tými, ktoré si najviac užívajú a pomáhajú im aj vzťahovo napredovať.  

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe