Presunúť na hlavný obsah

Syndóm záletníka, ktorému naletí takmer každá: Ak si budete všímať túto vec, vy môžete byť výnimkou

Partnerské vzťahy

Niektorí muži presne vedia ako si ženy omotať okolo prsta. No zároveň sa s nimi len pohrajú a idú ďalej. Každú totiž vnímajú ako prestupnú stanicu. Ako takýmto chlapom nepodľahnúť?

Či ste natrafili na takéhoto muža, ktorý nežnejšie pohlavie, miluje a obdivuje, no zároveň ženy rád a prirodzene strieda, zistíte ľahko

Títo chlapi sú na prvý pohľad absolútne neodolateľní, šarmantní a dokážu vás už po pár vetách očariť na maximum. Definuje ich láskavý prístup, veľký všeobecný prehľad, zmysel pre humor a akási prirodzená emapatia. V spoločnosti sú veľmi obľúbení, radi na seba pútajú pozornosť a užívajú si obdiv. Hoci si vychutnávajú fázu, kedy sú stredobodom pozornosti, nedávajú to okato najavo, skôr to u nich ide veľmi prirodzene.

Prečítajte si: Uviazli sme v manželstve na mŕtvom bode: Paradoxne nevera opäť vrátila iskru do nášho zväzku a zmenila nás od základov

Ženy si okamžite získajú na svoju stranu a muži k nim vzhliadajú. Dokážu totiž veľmi pohotovo reagovať, presne vedia kedy čo povedať a to ich tiež v očiach iných robí výnimočnými. 

Avšak ich dobrodružná povaha a túžba po slobode im bráni zotrvať v dlhodobom vzťahu. Ak sa k nemu schyľuje, rýchlo cúvnu a môžu byť zamilovaní na úplné maximum. Radšej pôjdu ďalej a skončia pri inej žene, než by sa mali usadiť. Vďaka ich voľnomyšlienkárstvu to berú ako prirodzenú súčasť života a neriešia to. To, či ste natrafili na takéhoto muža, ktorý nežnejšie pohlavie, miluje a obdivuje, no zároveň ženy rád a prirodzene strieda, zistíte ľahko. 

Pozorujte ako sa správa k iným ženám. Keď ich v maximálnej miere obdivuje a je k nim skutočne až príliš empatický je jasné, že to robí aj vo vzťahu. Má množstvo kamarátiek a nemieni sa ich vzdať, ani keby ste ho o to prosili. Navyše, ak sa ho spýtate na dlhotrvajúci vzťah, v rebríčku nemá žiaden. Toto sú veci, ktoré definujú záletníka a ak mu nechcete naletieť, treba si ich všímať. 

Mohlo by vás zaujímať: Som vydatá a mám skvelú rodinu: Nemôžem sa však zbaviť pocitu, že som sa pred rokmi nerozhodla správne

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe