Presunúť na hlavný obsah

Sex therapy: Motivujte svoju partnerku k posteľovým hrám, vďaka tomuto vám viac nepovie nie

Partnerské vzťahy

Pokiaľ chcete vzbudiť vo svojej partnerke vášeň, skúste to možno inak ako štandardne. Verte, že si na svoje prídete obaja!

Zamerajte sa na zmenu jej nastavenia

Mnohí muži sa stažujú, že im partnerka nevenuje dostatočnú pozornosť v spálni a že je vrámci posteľových hier pasívna. No namiesto toho, aby to riešili s ňou, hovoria o tom svojim kamarátom, sťažujú sa, no nesnažia sa o to, zmeniť jej nastavenie. Čo je chyba. Pretože občas stačí malý impulz a aj vrámci sexu dokážete svoju polovičku dostať presne tam, kde ju potrebujete. 

"Ja sám som prišiel na to, že na ženy platí nežnosť a podpora sebavedomia. Odkedy som k svojej drahej milší, nežnejší, snažím sa ju len tak hocikedy počas dňa letmo bozkávať, nechýbajú jemné dotyky a zároveň jej prejavujem náklonnosť aj slovami, náš sexuálny život je neopísateľný. Mám pocit, že sa jej zdvihlo sebavedomie, v posteli je oveľa aktívnejšia a dokonca aj sama chce, čo sa predtým nestávalo." (Mário, 32)

Neprehliadnite: Masturbácia vo vzťahu: Ako to vidia muži? Prezradili veľmi otvorene

"Otvorene priznávam, že nás sexuálny život bol na bode mrazu. Mojej žene sa takmer nikdy nechcelo a v posteli sme o nejakých výkonoch vlastne ani už nemohli hovoriť. Od momentu, čo sa nám narodili deti, to išlo dole vodou. Prišiel som na to, že jej klesla predstava o sebe a začala mať predo mnou nahá ostych. Pravidelne som jej však postupne dávkoval reči o tom, aká je krásna a čo všetko sa mi na nej páči, až sa to zlomilo. Odrazu to bola tá osoba, s ktorou som sa dal  pred rokmi dokopy. Niekdy stačí malá podpora sebavedomia a dokážete hotové zázraky. Už sa nevyhovára prečo nie, ale sama sa aj sexu dožaduje." (Adam, 30)

Prečítajte si: Muž sa od nej nepohne ani na krok: Takto vyzerá žena, ktorá si sexom dokáže chlapa doslova pripútať

"U nás v tomto smere zafungovali sexuálne ladené filmy. Žiadne porno, ale ľahká dávka erotiky, ktorú si večer pustíme ju dokáže vždy, keď mám na to chuť, krásne namotivovať. K tomu nežnosti, pohár kvalitného sektu a sex naberie iné rozmery. Môžete mi veriť a to moja priateľka patrila do kategórie maximálne pasívnych." (Gabriel, 29)

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe