Presunúť na hlavný obsah

Môže byť zlý sex dôvod rozchodu? Natália zistila, že vo vzťahu ide o zásadný problém

Partnerské vzťahy

Sex a intimita sú vo vzťahu veľmi dôležité. Čo keď vám to však v posteli neklape a ostatné funguje presne tak ako má? Dá sa s tým vôbec niečo robiť?

Ani jeden sme tomu najskôr nepripisovali význam, mysleli sme si, že sa len musíme zladiť

Pokiaľ ide o sex vo vzťahu, muži aj ženy mu pripisujú naozaj veľký význam. Dobre, chlapi možno ešte o niečo zásadnejší. V každom prípade intimita v spálni zohráva kľúčovú úlohu, ak chcete, aby to medzi vami fungovalo presne tak, ako má. Čo sa však stane, keď medzi vami hrá všetko ostatné a sex je na tom absolútne fatálne? Natália vie o tom svoje. A z dlhodobého hľadiska ide naozaj o zásadný problém. 

Neprehliadnite: Masturbácia vo vzťahu: Ako to vidia muži? Prezradili veľmi otvorene

"S Edom to medzi nami vždy fungovalo perfektne. Poznali sme sa predtým ako sme spolu začali randiť, takže sme jeden o druhom vedeli takmer všetko. Vždy je jednoduchšie budovať vzťah, keď je ten dotyčný predtým vašim priateľom. Aspoň máte akýsi pocit, že vás už nemá čo prekvapiť. To je však veľký omyl. Kým vrámci záujmov, pohľadu na život a humoru, sme boli 100% naladení na jednu vlnovú dĺžku, v spálni sme mali vlastne od začiatku krízu. Ani jeden sme tomu najskôr nepripisovali význam, mysleli sme si, že sa len musíme zladiť, no žiadne "ladenie" sa napokon nekonalo."

Aj keď sa obaja snažili a chceli svoj sexuálny život oživiť, zdokonaliť a zapracovať na ňom, nedokázali sa skrátka jeden druhému vrámci vášne a túžob odovzdať tak, aby sa prepracovali ku kvalitnému sexu. 

"Skúšali sme naozaj takmer všetko, experimentovali sme, pokúšali sme sa jeden v druhom vzbudzovať erotické túžby a vášne, no neúspešne. Nebolo to o tom, že by ma nepriťahoval, to vôbec nie. Skôr som bola v neustálom strese z toho, že nám to spolu neladí. Pripadala som si, že v tejto oblati totálne zlyhávam a prejavovalo sa to v značnej miere. A on to cítil rovnako. Ak to mám zhodnotiť, vlastne sme dobrý sex nikdy nemali."

Prečítajte si: Muž sa od nej nepohne ani na krok: Takto vyzerá žena, ktorá si sexom dokáže chlapa doslova pripútať

"Po rokoch sme sa dostali do slepej uličky a obaja sme pochopili, že takto ďalej ísť nemôžeme. Áno, aj keď niekoho milujete, zlý sex, môže byť dôvodom rozchodu a ja s tým má osobnú skúsenosť."

Môže byť podľa Vás zlý sex dôvodom rozchodu?

spolu hlasovalo 697 ľudí