Presunúť na hlavný obsah

Otestujte ho vďaka sexu: Ako sa správa prvé minúty “po”?

Partnerské vzťahy

Práve tento nepatrný detail, o ňom prezradí zrejme viac ako ste predpokladali. Aj to, či to s vami skutočne myslí vážne alebo mu ide len o nezáväzný flirt nakrátko.

Sexuálny život partnerov prechádza rôznymi fázami. Pokiaľ ste však na začiatku vzťahu je celkom dobré, zamerať sa na jeho správanie tesne po sexe. V mnohom to totiž veľa vypovedá o jeho vnímaní vás aj tom, či s vami ďalej počíta.

Zo psychologického hľadiska je dokázané, že muži majú po sexe sklony k ospalosti, kým ženy presne opačne, túžia po blízkosti a dotykoch. No a ak chlap podvedome prekoná sám seba a zaujíma sa o partnerku, plusové body idú jednoznačne nahor. Pozrite sa ako ho vďaka správaniu "po" ľahko zadefinujete.

Postaví sa a odíde

Tento typ chlapa má v tom jasno. Má rád sex, užije si ho no to, čo prežíva jeho polovička mu je vlastne jedno. Nezaujíma sa o vás tesne po akte a nebude sa o vás zaujímať ani neskôr vo vzťahu, ak by ste sa k nemu aj prepracovali. Je to individualista, ktorému ide o vlastnén blaho a pôžitky. To mu stačí.

Prečítajte si: Muž sa od nej nepohne ani na krok: Takto vyzerá žena, ktorá si sexom dokáže chlapa doslova pripútať

Pobozká vás a prejavuje emócie dotykmi

Prehĺbenie intímnych väzieb po sexe je na mimoriadne podstatné. Chlap, ktorý sa o vás zaujíma, ide mu o vaše dobro a chce vedieť, čo cítite je na nezaplatenie. Pokiaľ vás pobozká, pohladká a je pri vás, máte istotu, že tomuto človeku na vás záleží. Určite sa ho držte, lebo to nie je samozrejmosť. Najmä ak sa dlho nepoznáte. Vychutnávajte si to!

Snaží sa o dialóg

Áno aj takéto typy mužov sú. Niektorí sa veľmi úprimne zaujímajú o vaše prežívanie a robia si akési vyhodnotenie toho, čo sa vám páčilo a čo nie. Je to pre nich dôležité, lebo im záleží na kvalite uspokojenia nielen seba, ale práve aj vás. Títo muži sa radia medzi intelektuálov, ktorí sa snažia týmto spôsobom o budovanie vzájomného puta aj mimo postele. 

Neprehliadnite: Masturbácia vo vzťahu: Ako to vidia muži? Prezradili veľmi otvorene

Je pre Vás dôležité ako sa muž správa po sexe?

spolu hlasovalo 266 ľudí

Áno
221
Nie
45

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe