Presunúť na hlavný obsah

Takto ničíte svoju príťažlivosť v očiach mužov: Toto vám skrátka na sexappeale nepridáva

Partnerské vzťahy

Niektoré veci, ktoré robíme, pôsobia na mužov maximálne asexuálne. Tušíte o čo ide?

Viete, ktoré veci pripadajú mužom na nás asexuálne? Aj krásna žena, dokáže znížiť svoj kredit v ich očiach, pokiaľ sa toho dopúšťa. Nám chlapi prezradili, čo na nás naozaj nemusia. 

Prečítajte si: Oheň, zem, vzduch, voda: Do ktorého živlu patrí vaše znamenie zverokruhu?

Prílš vysoké sebavedomie

"To, čo ja skutočne nemusím je príliš vysoké sebavedomie a prezentácia seba ako tej najdokonalejšej. A mám pocit, že v dnešnej dobe je toto niečo, čo robí veľké množstvo žien. Ako keby mali pocit, že nad ne nie je. No podľa mňa nie je nič horšie. Môžete vyzerať ako topmodelka, no ak sa správate takto, body idú značne dolu." (Milan, 32)

Vyzývavosť

"Na mňa pôsobí totálne nepríťažlivo, pokiaľ sa žena prezentuje príliš vyzývavo. Či už je to oblečením alebo správaním. Niektoré baby majú pocit, že čím viac ukážu, tým lepšie. No opak je pravdou. V nás chlapoch je stále zakorenené to, že túžime objavovať a žena by skrátka mala byť tajomná. A to vo všetkom." (Ján, 33)

Sex na prvom rande

"Hoci viem, že niekomu to nevadí, pre mňa je to určite v kategórii asexuality. Keď baba na prvom rande dá zo seba všetko, viem, že to nebude mať pokračovanie. Myslím si, že je dôležité zachovať si vlastnú tvár a sex skrátka trochu posunúť na neskôr. Niekomu môžem pripadať staromódny, no presne tak to cítim."  (Leon, 29)

Výrazný make - up

"U mňa je vrámci vzhľadu je no go výrazný make - up. Neznášam také tie hrubé, výrazné nánosy, umelé mihalnice a k tomu nedajbože červený rúž. Toto určite nie je cesta príťažlivosti. A všímam si, že k tomu má sklony čoraz viac báb. V tomto smere som skôr za jemnosť a prirodzenosť. Lebo potom môže byť človek aj celkom nepríjemne prekvapený, vedľa koho sa ráno prebudí." (Teo, 28)

Neprehliadnite: 4 znamenia zverokruhu, ktoré majú odvahu riskovať v láske: Ste medzi odvážlivcami aj vy?

Dopúšťate sa takýchto chýb aj vy?

spolu hlasovalo 140 ľudí

ÁNO
15
NIE
125

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe