Presunúť na hlavný obsah

Muž sa od nej nepohne ani na krok: Takto vyzerá žena, ktorá si sexom dokáže chlapa doslova pripútať

Sex

Zaujíma vás, aké je tajomstvo niektorých žien, od ktorých sa chlap nepohne ani na krok? Ukrýva sa, kde inak, než v spálni.

Niekedy je naivné myslieť si, že tie najdokonalejšie vzťahy fungujú len na základe vlastností ako z romantického filmu. Bez sexu to jednoducho nejde a je fajn si to priznať nahlas. Muži dokážu oceniť naše kvality, ale tie v oblasti sexuálneho života akosi o čosi viac. 

Stále veľa žien však pred touto pravdou akosi uteká a niekedy až sexom pohŕda. A to je chyba. 

Čítajte tiež: Bol ženatý a ja som ho chcela pre seba: Splnila som mu ten najtajnejší sex, po akom túžil

Potom totiž existujú ženy, ktoré možno nemajú, čím muža zaujať a všetky karty vsadia práve na sex. Vedia, že práve ním si ho dokážu na dlhý čas pripútať. Niekedy nastálo, inokedy len na dlhý čas, kým nezačne hľadať niečo viac. A práve od nich sa môžeme „učiť“. Aspoň v otázke intimity. Pretože, ak to spojíme s tým, aké sme osobnosti, vytvoríme tým hriešnu kombináciu toho, čoho sa muž nebude chcieť vzdať. 

V otázkach sexu nikdy nepovie „nie“

Žena, ktorá si chlapa doslova vie pripútať nikdy nepovie „nie“ na sex. Vždy má chuť, aj keď nemá chuť. A nemusí sa premáhať. Sex musí byť prirodzenou súčasťou jej života, vie si ho vychutnávať za každých okolností a neustále sa v ňom posúvať ďalej. 

Dokáže prekvapiť nielen muža, ale aj sama seba. Sex neberie za povinnosť, ale za únik od bežnej reality a čas, počas ktorého sa na nič iné nemyslí. Všetku túto chémiu, kolujúcu v jej tele, muž vycíti a práve to ho v spojitosti s jej telom a krivkami priťahuje. 

Neprehliadnite: Masturbácia vo vzťahu: Ako to vidia muži? Prezradili veľmi otvorene

Vždy si nájde spôsob, akým prekvapí

Pridaná hodnota. To, čo muž nečaká. To, čo muž miluje. Žena, ktorá miluje sex, vždy nájde spôsob, ako niečím prekvapiť. A to je to, čím si muža ešte viac omotá okolo prsta. Muž bez nej nechce odísť ani na krok. Je mu s ňou dobre, pretože ho dokáže odviesť od reality ďaleko, kde mu je príjemne a doslova božsky. 
Nemusí to predstierať, to muž odhalí, aj keď si myslíte veľakrát, že nie.