Presunúť na hlavný obsah

Dobrý sex vs. ženský orgazmus: Na čom mužom naozaj záleží?

Partnerské vzťahy

Čo myslíte je pre chlapov podstatnejšia kvalita sexu alebo to aby ste s nimi dosiahli aj vy orgazmus? Toto je celkom tabuizovaná téma, ktorú veľmi muži neotvárajú. Pre nás však urobili výnimku.

Uspokojenie partnerky, či dobrý sex?

Toto je téma, ktorú rovnako neotvárajú ženy a chlapi tiež nie. Teda sami od seba určite. My sme však vyspovedali troch mužov a odhalili sme, ako to majú nastavené oni. Čo je pre nich podstatnejšie? Kvalitný sex alebo to aby ich partnerka dosiahla orgazmus? 

"Pre mňa je to také vybalancované. Potrebujem kvalitný sex, ktorý bude naozaj vášnivý a dobrý na oboch stranách a to podľa mňa prirodzene ide ruka v ruke aj s orgazmom partnerky. Samozrejme vždy sa snažím, aby si to užila a dosiahla ho. Keď to nejde, rád jej potom ešte pomôžem. Myslím si, že všetko je o symbióze. A oblasť sexu nepochybne tiež." (Milan, 32)

Prečítajte si: Muž sa od nej nepohne ani na krok: Takto vyzerá žena, ktorá si sexom dokáže chlapa doslova pripútať

"Ja v tom mám jasno. Milujem kvalitný sex. Taký ten so všetkým, čo k nemu patrí. Rád skúšam nové veci, potrebujem experimentovať. Nedám na to dopustiť. Žena, ktorá to so mnou nechce robiť u mňa nemá šancu. A čo sa týka jej orgazmu, asi to vyznie sebecky, ale pre mňa je podstatné, to ako sa cítim ja. No a ak ho so mnou nedosiahne, zrejme nie sme sexuálne kompatibilní." (Gregor, 28)

Neprehliadnite: Masturbácia vo vzťahu: Ako to vidia muži? Prezradili veľmi otvorene

"Vždy chcem aby žena, s ktorou sa milujem bola uspokojená. Veľmi mi na tom záleží. V podstate to beriem aj ako vlastnú povinnosť. Keď sme spolu, chcem jej dopriať rozkoš, pocity eufórie a toho, že ju to baví a páči sa jej to. A k tomu orgazmus nepochybne patrí. Myslím si, že to tak má nastavené každý chlap, ktorý partnerku po svojom boku miluje a neberie to len ako jednorázovú záležitosť." (Fero, 34)

Je pre Vás podstatnejší kvalitný sex alebo uspokojenie partnerky?

spolu hlasovalo 922 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe