Presunúť na hlavný obsah

Z najmladšieho syna Kate Middleton a princa Williama je veľký fešák: Svedčia o tom aj vzácne zábery

Zahraničné celebrity

Obdobie jari je v kráľovskej rodine bohaté na významné dni, obzvlášť minulý týždeň. Štvrtok patril kráľovnej Alžbete II., ktorá si pripomenula svoje 96. narodeniny a sobota zas patrila princovi Louisovi, ktorý oslávil svoje 4. narodeniny. Jeho mama a vojvodkyňa Kate Middleton nesklamala a so svetom sa podelila o sériu prekrásnych záberov syna.

Princ Louis je najmladším potomkom princa a vojvodu Williama a jeho manželky Kate. Kráľovský pár má ešte dve deti - princa Georga (8)  a princeznú Charlotte (6). Vidieť celú rodinku na jednom zábere je však ojedinelé. 

Prečítajte si: Kráľovná Alžbeta II. oslávila krásnych 96 rokov: Svet prekvapila fotkou, kde mala len dva roky 

William a Kate totiž Louisa ešte neberú na spoločenské akcie či oficiálne cesty. Dôvodom je jeho vek, veď pred pár dňami mal iba štyri roky. A keďže vojvodkyňa Kate je vášnivá fotografka, pri príležitosti narodenín svojho syna zašla so svojím pokladom a fotoaparátom na pláž v grófstve Norfolk.

Louisovi spravila naozaj prekrásne fotky. Na štyroch, ktoré zverejnili na oficiálnom profile na Instagrame, je vidieť, ako princ vyrástol. Blonďavý chlapec sa na mamu za objektívom krásne usmieva, pôsobí, že mu nič nechýba. Mame pózuje bez topánok a s kriketovou loptičkou v ruke. 

Neprehliadnite: Najsladšia vec, o akú sa princ William podelil s verejnosťou: Viete, čo povedal o svojej manželke Kate?

Z každého záberu vyžarujú veľmi pozitívne emócie, Kate má skutočne veľký cit pre fotografovanie. Pokojne si dovolíme povedať, že jej snímky môžu bezpochyby konkurovať aj záberom z dielne profesionálnych fotografov. Majú svoje kúzlo.

Preto sa už nevieme dočkať, kedy uvidíme Kateine nové fotky jej dcérky Charlotte. Princezná bude oslavovať svoje siedme  narodeniny 2. mája. 

 
Louis sa síce narodil ako princ a piaty nástupca v poradí na kráľovský trón, no predovšetkým je to veselý chlapček, ktorého fascinujú bagre i traktory.

Okrem toho obľubuje aj farmárčenie, rád trávi čas v prítomnosti ovečiek aj jahniatok. A najradšej by každého len objímal. Je to proste chlapček, ktorý rozveselí každého.

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe