Presunúť na hlavný obsah

Princezná Charlotte oslávila 7. narodeniny: Čo myslíte, na koho sa podobá viac, na mamu či na otca?

Zahraničné celebrity

Dcéra princa Williama a vojvodkyne Kate, princezná Charlotte, oslávila druhého mája svoje siedme narodeniny. Pri tejto výnimočnej príležitosti siahla Kate po fotoaparáte a svojej malej princeznej spravila prekrásne portrétne fotografie. Fanúšikovia kráľovskej rodiny sa nevedia dohodnúť, na koho sa Charlotte podobá viac. Čo si myslíte vy? Na mamu či na otca?

Vojvodkyňa Kate Middleton je známa tým, že rada fotí a to predovšetkým svoje deti. Hoci sa fotografovaniu nevenuje na profesionálnej úrovni, jej fotky pôsobia inak.

Úžasné zábery sa jej podarili prednedávnom, keď na pláži v Norfolku vyfotila svojho syna, princa Louisa, ktorý mal štyri roky. 

Neprehliadnite: Kráľovná Alžbeta II. oslávila krásnych 96 rokov: Svet prekvapila fotkou, kde mala len dva roky

Aj fotenie dcérky jej vyšlo na jednotku. Kate vzala Charlotte na rozkvitnutú lúku neďaleko ich rodinného a vidieckeho sídla Anmer Hall v severnom Norfolku.

Princezná je s modrými a fialovými zvončekmi perfektne zladená, v modrom svetríku, z ktorého jej vykúka biely límček s tmavými bodkami, vyzerá veľmi elegantne i rozkošne zároveň. 

Prečítajte si: Od uletenej teenegerky po budúcu kráľovnú: Ako sa vyvíjal štýl Kate Middleton?

Najkrásnejší je však princeznin úsmev - široký a úprimný. Jeden záber dokonca obsahuje dvojitú dávku roztomilosti, lebo zachytáva nielen Charlotte, ale aj nového člena kráľovskej rodiny - sučku kokeršpaniela, ktorá sa volá Orla.

Hneď po tom, ako kráľovská rodina zverejnila nové snímky Charlotte, fanúšikovia sa rozdelili na dva tábory. Jedni tvrdia, že princezná je celá Kate, a druhí, že čoraz viac sa podobá na Williama. Čo si myslíte vy?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe