Presunúť na hlavný obsah

Výnimočné šaty na výnimočný deň: Victoria Beckham ohúrila na synovej svadbe nezvyčajným outfitom

Zahraničné celebrity

Svetový šoubiznis rozhýbala prominentná svadba Brooklyna Beckhama a Nicoly Peltz, ktorá sa konala druhý aprílový víkend. Mnohí svadobčania prišli na túto udalosť v jedinečných kúskoch od popredných návrhárov. Najväčšiu pozornosť však upútal outfit Victorie Beckham, ktorá má vlastnú módnu značku.

Veľkolepú svadbu v rodine Beckhamovcov so zatajeným dychom sledoval celý svet. Model Brooklyn Beckham si vo svojich 23 rokoch vzal o štyri roky staršiu herečku Nicolu Peltz. Obaja ohúrili nielen svadbou za 3,6 milióna eur, ale aj voľbou svojich outfitov.

Neprehliadnite: Zobral si jej priezvisko a vytetoval meno jej babky. Mladý Beckham sa oženil, na svadbe chcel mať aj kráľovskú rodinu

Nevesta zažiarila v šatách od Valentina s dlhým závojom a čipkou a ženích sa ukázal v čiernom obleku od Diora, na ktorom krásne vynikla diamantová retiazka od Anity Ko. Brooklyn dostal tento šperk od svojich už svokrovcov.  

Hviezdami večera však neboli len mladomanželia, ale aj ženíchova mama - Victoria Beckham, ktorá sa predviedla v šatách pod hlavičkou svojej vlastnej módnej značky. Všetkým nimi vyrazila dych. Boli jednoduché, elegantné, monochromatické s ozdobnou krajkou, no napriek tomu čímsi jedinečné.

"Výnimočné šaty na výnimočný deň," uviedla Victoria na Instagrame. "Prvé šaty od Victoria Beckham šité v našom ateliéri v Londýne," dodala.   

"Tkaninu na mieru vytvorila jedna z mojich obľúbených lisovní v Taliansku. Je ako tekutý kov a perfektne splýva. Krajka je v skutočnosti vytvorená z troch rôznych štýlov, no sú umiestnené tak, aby vytvorili jeden vzor. Sú ručne vyšívané," prezradila Victoria o svojich výnimočných šatách. 

Tajomstvo Victoriinych šiat teda spočívalo v použitom materiáli. Šlo o materiál podobajúci sa na tekutý kov. Výroba šiat zabrala päť dní. "Šaty vytvorilo za päť dní šesť mojich neuveriteľne talentovaných členov londýnskeho tímu. Som im veľmi vďačná, že pre mňa vytvorili niečo tak prekrásne," nezabudla poďakovať módna ikona Beckham, ktorá udáva štýl i trendy.