Presunúť na hlavný obsah

Zobral si jej priezvisko a vytetoval meno jej babky. Mladý Beckham sa oženil, na svadbe chcel mať aj kráľovskú rodinu

Zahraničné celebrity

Meno Beckham v šoubiznise rezonuje už viac než 20 rokov. Dôvodom je práve slávna dvojica - David a Victoria. Obidvaja sa postarali o to, aby bolo ich meno známkou kvality a prestíže. Niet pochýb o tom, že aj to je jeden z dôvodov, prečo sa deťom z rodu Beckhamovcov venuje v médiách čoraz viac pozornosti.

Napriek tomu, že Brooklyn Beckham má len 23 rokov - a vo svojom profesijnom živote sa ešte len hľadá, už teraz na seba strháva pozornosť. Nie je totiž známy len ako syn slávnych rodičov, ale aj pomerne známy sukničkár, ktorý po svojom boku vystriedal mnoho pôvabných krások. Pred niektoré z nich si dokonca aj pokľakol, a tak nikoho neprekvapilo, že už po niekoľkých mesiacoch randenia požiadal o ruku aj svoju ďalšiu priateľku, herečku Nicolu Peltz

O Brooklynovych bývalých snúbeniciach si môžete prečítať tu: Brooklyn Beckham priznal oficiálne zásnuby. Krásna Nicole však nie je jediná, toto sú ďalšie ženy, ktorým navliekol prsteň

Dôkazmi lásky nešetria

Zatiaľ čo nad viacerými priateľkami David a Victoria krútili hlavami, Nicola si získala priazeň slávneho páru takmer okamžite. Niet sa čomu čudovať, sama pochádza z vplyvnej rodiny a cez Beckhama si rozhodne meno budovať nepotrebuje. Mladá herečka je totiž dcérou miliardára Nelsona Peltza.

Dvojica sa do seba šialene zamilovala, čoho dôkazom sú aj ich tetovania, ktorými rozhodne nešetria. Zatiaľ čo si Nicola nechala vytetovať Brooklynovo meno, mladík si nechal vytetovať na zadnú stranu svojho krku oči svojej partnerky, citát od nej a zároveň aj meno jej babky, ktorú si Nicola veľmi vážila a milovala. Ešte väčším gestom však prekvapil na svadbe.

Okrem toho, že pristúpil na to, aby sa obrad niesol v židovskom duchu (pozn. redaktora, otec Nicoly je žid), podľa portálu PageSix si dokonca zobral aj jej priezvisko. „Brooklyn je celý zbláznený do Nicoly - a toto je obrovským znakom ako je jej oddaný a ako veľmi ju miluje,'' prezradil zdroj z okolia páru s tým, že oficiálne meno najstaršieho syna slávneho páru je odteraz už Brooklyn Peltz Beckham.

Mohlo by vás zaujímať: Luxus podľa Beckhamovcov. Miliónové bývanie si nedoprial len slávny futbalista, ale aj jeho syn

Prominentná svadba

Obrad sa konal 9.apríla v Palm Beach na Floride v sídle, ktoré vlastní rodina nevesty. Celá udalosť mala stáť približne milióny dolárov - čím sa nepochybne črtá otázka, či sa jedná o svadbu roka. Veľkolepú hostinu, počas ktorej mala nevesta vystriedať až troje sadobné šaty, z toho jedny špeciálne navrhované kreatívnym riaditeľom značky Valentino, dopĺňali prominentní hostia ako Gigi Hadid, Eva Longoria, Serena Williams či Gordon Ramsay.

Dvojica chcela, aby sa svadby zúčastnila aj vojvodkyňa Kate a princ William, čo mali vybaviť samozrejme Beckhamovci. Tí boli totiž už v minulosti pozvaní na kráľovské svadby a ni je žiadnym tajomstvom, že s kráľovskou rodinou udržiavajú dobré vzťahy. 

„David a Vitoria napísali Williamovi a Kate, pozývali ich na svadbu Brooklyna, no William odpísal, že im želá veľa šťastia, no nie je možné, aby prišli,'' uvádza denník DailyMail, ktorý celú udalosť podrobne sledoval. Zatiaľ však ženích, ako aj nevesta, nezverejnili žiadne fotografie - a k dispozícii sú len paparazzi zábery. Podľa nich je však jasné, že minimálne Victoria a David vyzerali elegantne a očarujúco - a nepochybne aj Nicola. 

Veríte, že to tomuto páru vydrží?

spolu hlasovalo 1050 ľudí

Neprehliadnite: Priateľka Brooklyna Beckhama má za sebou niekoľko plastík, s prvou začala už v 17-tich: Spoznali by ste ju bez nich?