Presunúť na hlavný obsah

Brooklyn Beckham priznal oficiálne zásnuby. Krásna Nicole však nie je jediná, toto sú ďalšie ženy, ktorým navliekol prsteň

Zahraničné celebrity

Najstarší syn Davida a Victorie Beckham sa vo svete šoubiznisu pohybuje už nejaký ten rok. Za ten čas stihol vystriedať niekoľko partneriek a pred troma už stihol dokonca aj pokľaknúť s prsteňom.

Chloe Moretz

Známa herečka sa so synom ikonickej dvojice spoznala ešte v roku 2014. Okamžite si padli do oka a už o pár týždňov neskôr sa objavili na spoločnej akcii. Ich vzťah bol však plný nezhôd - dvojica sa neustále rozchádzala a opätovne dávala dokopy. Oficiálny rozchod nastal až v roku 2018, len pár týždňov po ich zásnubách - po tom, ako bol Brooklyn Chloe neverný s playmate modelkou Lexi Wood. Najhoršie na tom všetkom bolo to, že pri nevere ho prichytili samotní paparazzi, ktorí ho snímali počas toho, ako mal namierené do tetovacieho štúdia. V tom čase mal Brooklyn len 19 rokov.

„Všetky rozchody sú ťažké, no o čosi ťažšie, keď každé médium zverejní rôzne fotografie a označí ma,'' priznala pre magazín The Sunday Times. Pre herečku, ktorá sa vo svete šoubiznisu objavila prvýkrát už ako 7-ročné dievčatko, to tak nebolo ľahké, práve naopak. Nemusela sa vysporiadať len s neverou svojho snúbenca, ale aj tým, že ju všetci porovnávali s jeho ďalšími priateľkami. Napriek tomu, že sa k nej zachoval mimoriadne zle, o dva roky staršia hviezda mu odpustila a neprechováva k nemu žiadnu nenávisť.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Best Chloe Grace Moretz (@bestchloegmoretz),

Prečítajte si: Nosiť vyzývavé modely je znakom neistoty, tvrdí Victoria Beckham: Takto vyzerá šatník femme fatale

Hana Cross

Aj keď po rozchode s Chloe nemal mladý Beckham žiaden vážnejší vzťah, v jeho živote sa objavilo niekoľko krásnych žien - väčšinou išlo o modelky. Získať si jeho srdce však dokázala až dobrá priateľka jeho sesternice Libby, Hana Cross. Zaujímavá modelka mala oproti doterajším ženám výhodu - nielenže sa už poznala s časťou rodiny, ale zároveň bola Britka, a tak bola k Brooklynovi o čosi bližšie, než jeho doterajšie americké priateľky. Pár sa dokonca rozhodol osvojiť si spoločného psíka.

Paradoxne sa však Hana nepozdávala Victorii a Davidovi. Aj keď totiž dvojica pôsobila na sociálnej sieti dokonalo a neustále si vyznávali city, pravdou bolo, že ich vzťah bol plný hádok a intríg. Po tom, čo sa spolu pohádali na verejnej akcii a celý priebeh ich hádky zdokumentovali paparazzi, dostal Brooklyn výstrahu od rodičov. Napriek ich varovaniam však mladú modelku požiadal o ruku, no hádky boli predsa silnejšie a dvojica si dala minulé leto zbohom. Hana sa však aj vďaka tomuto vzťahu zviditeľnila a stala sa úspešnou fotomodelkou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vogue Russia(@voguerussia),

Neprehliadnite: Priateľka Brooklyna Beckhama má za sebou niekoľko plastík, s prvou začala už v 17-tich: Spoznali by ste ju bez nich?

Nicola Peltz

Herečka, ktorá zahviezdila vo firme Transformers, je v skutočnosti dcérou miliardára Nelsona Peltza. Po boku syna slávneho futbalistu sa objavila len dva mesiace po jeho rozchode s modelkou Hanou. Oficiálny debut však nastal až v januári, no už vtedy bolo jasné, že ide o veľkú lásku. Dvojica si od tohto momentu totiž vyznávala city a dokonca spolu strávili karanténu v Nicolinom newyorskom apartmáne. Aj vďaka tomuto sa rodine Beckhamových pozdáva. Veria totiž, že Nicola nepotrebuje žiadnu slávu a peniaze, nakoľko pochádza z veľmi dobrej a vplyvnej rodiny. Po deviatich mesiacoch vzťahu sa tak Brooklyn rozhodol opäť pokľaknúť.

Obidvaja sa dokonca vyjadrili na margo ich zásnub. „Vzrušujúca novinka! Nemôžeme byť šťastnejší, že sa Brooklyn a Nicola idú zobrať. Prajeme vám veľa lásky a život plný šťastia. Milujeme vás oboch,'' napísala na sociálnu sieť Victoria a k nej sa postupne pridal každý člen rodiny. To, či to však tentokrát takto naozaj bude a dvojica si povie pred oltárom svoje áno, ukáže len čas. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa nicola (@nicolaannepeltz),

Mohlo by vás zaujímať: Priateľka Brooklyna Beckhama má za sebou niekoľko plastík, s prvou začala už v 17-tich: Spoznali by ste ju bez nich

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe