Presunúť na hlavný obsah

Prvé dovolenky svetových hviezd: Kam sexi krásky vycestovali za exotikou a slnkom?

Zahraničné celebrity

Každý z nás túži po pár dňoch na pláži bez toho, aby musel čokoľvek robiť. Inak to nie je ani u svetových celebrít.

Rodinná dovolenka 

Nasadnúť do súkromného lietadla a odletieť. Sen, o ktorom mnohí snívajú, ale pre modelku Chrissy Teigen a speváka Johna Legenda je to realita. A rovnako tak aj pre ich dve ratolesti. Americká rodina,ktorá to v rodnej krajine nemá stále "ružové" čo sa týka opatrení ohľadom koronavírusu, sa rozhodla od všetkých obmedzení zutekať do slnkom zaliateho Mexika. Užívajú si na súkromnej jachte aj v luxusných rezortoch. Jednoducho dovolenka, aká sa na svetové celebrity patrí. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa chrissy teigen (@chrissyteigen),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa chrissy teigen (@chrissyteigen),

Krásy domova

Tie sa rozhodla spoznávať reality hviezda a podnikateľka Kylie Jenner. Najmladšia miliardárka berie obmedzenia o necestovaní vážne a namiesto exotických rezortoch zatiaľ dovolenkuje "doma". Konkrétne zamierila do Utahu a ako to u tejto celebrity býva zvykom, jej Instagram bol okamžite zaplavený fotografiami, ako si užíva, alebo skôr, ako dobre pri tomto užívaní si dovolenky Kylie vyzerá. Miestami to pôsobí skôr ako by si išla urobiť len photo session...

Mohlo by vás zaujímať: Život najznámejšej celebrity sveta. Čo všetko musela podstúpiť mladá Kim, aby sa stala slávnou?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie(@kyliejenner),

Luxusné narodeniny

Svetová topmodelka Izabel Goulart sa s priateľom tiež vybrala za exotikou. Konkrétne na jej obľúbený ostrov Mikonos, kde pred pár dňami oslávila 30-te narodeniny. Veľkolepá oslava bola plná luxusu a štýlu. Presne takýto životný štýl totiž krásna modelka vyhľadáva. Ale nešlo o jej prvú dovolenku. Pred pár týždňami zavítala do Saint-Tropez, kde si užívala prvé letné slnečné lúče. Nezabudla všetko zdokumentovať, aby sa fanúšikovia pohli pokochať pohľadom na jej top figúru. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Izabel Goulart (@izabelgoulart),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Izabel Goulart (@izabelgoulart),

Domáce práce aj dovolenka

Každý relaxuje na dovolenke po svojom. Známa česká modelka Tereza Maxová napríklad rôznymi prácami. Na druhej strane musíme povedať, že ich vykonáva v luxusnom rezorte, ktorý má spolu s manželom. Práve tam sa teraz obaja nachádzajú. Prvé letné lúče si Tereza teda užíva v Turecku a nevyhýba sa pri tom žiadnym povinnostiam. Samozrejme, zostáva jej ale i čas na to, aby nachytala nejaký bronz a tiež sa pochválila postavou, ktorú jej každá žena môže závidieť. Tereza má pred 50-tkou, tri deti, no stále vyzerá dokonalo, čo poviete?

Prečítajte si: 50-tničky, ktoré patria medzi tzv. šoubiznisové zlatíčka: Čo robí tieto hollywoodske ženy také obľúbené?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Maxova (@terezamaxova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Maxova (@terezamaxova),

Slnkom zaliate Mexiko

Vychádzajúca americká hviezda Eiza Gonzalez sa tiež vybrala na chvíľu za oceánom. Zlákalo ju slnečné Mexiko, ktoré má z domova len na skok. I keď sa narozdiel od iných hviezd nechváli svojim výletom, paparazom sa sympatickú brunetku podarilo zachytiť ako si užíva dovolenkové ničnerobenie na pláži. 

  Neprehliadnite: Zbohatli vďaka nápadu v teenegerskom veku a do konca života nemusia robiť: Aké je to pracovať pre mladých milionárov?

Plánujete aj vy nejakú dovolenku do cudziny?

spolu hlasovalo 283 ľudí

Áno
56
Nie
177

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe