Presunúť na hlavný obsah

Štvorica týchto herečiek patrí medzi nových miláčikov Hollywoodu: Čím si získali pozornosť?

Zahraničné celebrity

Posledné roky pribúdajú medzi ostrieľanými hollywoodskym hviezdami i nové mená. Tieto by ste si určte mali zapamätať.

Sú mladé, talentované, krásne a veľmi štýlové. Reč je o štvorici herečiek, ktoré sa posledné roky pomaly prediérajú medzi hollywoodsku smotánku. 

Ana de Armas

Dobre si zapamätajte tvár tejto rodáčky z Kuby. Budete totiž o nej tento rok rozhodne veľa počuť. Ana de Armas je najnovšou Bond Girl. Po boku ostrieľaného Daniela Craiga sa ukáže 25. bondovke No Time To Die, ktorá príde do kín už v apríli tohto roka. No nie je to po prvýkrát, kedy sa títo dvaja hereci stretnú na striebornom plátne. Prelomovým filmom pre Anu bola snímka Na nože, kde okrem Daniela hrá aj Chris Evans. Práve táto úloha vynieslu Anu medzi hollywoodsku smotánku a je ozdobou každej väčšej akcie. A to i vďaka svojmu vkusu. Anu si všímajú čoraz viac svetoví dizajnéri a s veľkou radosťou ju obliekajú na červený koberec. 

Mohlo by vás zaujímať: Buďte na zásnubnej párty neodolateľná: Čo si obliekli pri tejto príležitosti Jennifer Lawrence či Jennifer Lopez?

Hunter Schafer

Táto dlhonohá blondína začínala ako modelka, dnes je z nej hviezda seriálu Euphorie z produkce HBO, kde sa objavuje po boku kolegyne Zendaye. Hunter Schafer sa radí medzi transgenderové hviezdy a intenzívne bojuje za práva LGBT. Pred dvoma rokmi ju magazín Teen Vogue zaradil medzi 21 hviezd pod 21 rokov, ktoré menia svet. Rovnako, ako Ana, i ona sa často účastní spoločenských akcií, na ktorých je neprehliadnuteľná i vďaka zaujímavému a originálnemu módnemu vkusu. 

Neprehliadnite: Nádherná nevesta: Svadobné šaty Hilary Duff sú symbolom modernej nevesty

Eiza González

Toto meno sa vám možno spája s bulvárom, keďže pred nejakým časom bola krásna Eiza Gonezález spomínaná pre románik s hercom Liamom Hemsworthom. No teraz by ste si ju mali spájať skôr vďaka filmom. Eiza prerazila medzi smotánku vďaka snímke Baby Driver, kde hrala po boku Jamie Foxxa. Mexickú rodáčku však čaká asi najlepší rok v doterajšej kariére. Do kín sa totiž dostane hneď niekoľko veľkofilmov, kde sa objavuje v hlavných úlohách. Okrem hereckého talentu zaujme aj speváckym a je tiež z nej pomerne známa modelka.  

Kiernan Shipka

Ďalším nováčikom  na zozname je 20-ročná Kiernan Shipka. No vlastne nie je úplnym nováčikom, keďže svoju kariéru si buduje už od šiestich rokov. Ale tie posledné zaznamenala v profesnom živote skutočný prielom. Kiernan môžete poznať napríklad vďaka filmu The Silence, ktorý potvrdil jej talent a herecké ambície. Okrem sympatií od kolegov či filmárov, sa posledné mesiace teší aj tým od módnych dizajnérov. Tí jej veľmi ochotne vždy zaobstarajú róby na všetky spoločenské akcie. 

Prečítajte si: Z popolušky kráľovnou: Narodila sa do úplnej chudoby, no vypracovala sa na celosvetovo uznávanú hviezdu

Počuli ste už o nejakej z týchto herečiek?

spolu hlasovalo 92 ľudí

áno
18
nie
74

- Najčítanejšie -