Presunúť na hlavný obsah

Adriana Ohanian Sklenaříková ukázala sestru: Ich dcérky sa narodili v rovnaký rok a takto im to pristane!

Slovenské celebrity

Modelka s najdlhšími nohami Adriana Ohanian Sklenaříková si rokmi nesie svoje kúzlo a po tom, čo sa stala mamou, to platí dvojnásobne. So svojou sestrou držia spolu a dokonca sa tešia z rovnako "starých" dcér.

Slovenská modelka okúzlila svet svojou krásou už počas štúdia medicíny, keď išla v šľapajách svojej mamy. Krátko na to sa stala ikonou krásy a sexepílu, v zahraničí vo svete módy sa preslávila ako modelka s najdlhšími nohami. 

Celý svet jej ležal pri nohách a mohlo by sa zdať, že má všetko. Skutočné šťastie však pocítila tak ako veľa žien, keď sa stala mamou. Sila lásky, ktorá ženu zaplaví ihneď po narodení dieťaťa je neopísateľná, no keď tento zázračný moment prežívate súčasne so svojou sestrou, je to pocit na nezaplatenie.

Prečítajte si: Tieto česko-slovenské páry sa v roku 2020 stanú rodičmi: Koho rodinka sa rozrastie a ako sa na príchod pripravujú?

So svojou sestrou v rovnakom čase ako mamičky

Svoje o tom vie aj Adriana, ktorá v čase, keď bola tehotná mala pri sebe aj mladšiu sestru Natáliu. Tá rovnako nosila pod srdcom bábätko a porodila len tri mesiace pred ňou. To, ako veľmi sú dôležité vzťahy na pravej miere (a obzvlášť medzi sestrami), pochopia naozaj najviac tie, ktoré sestru majú. Toto puto je jednoducho na celý život a treba ho takéto vzácne vzťahy pestovať po celý život. 

Neprehliadnite: Dara Rolins ukázala mamu: Po tejto žene zdedila krásu a šarm, neuveriteľné, ako mlado a s gráciou pôsobí

Stella a Ninka 

Adriana Sklenaříková si chvíle s dcérkou Ninkou doslova vychutnáva plnými dúškami a o svoju radosť sa tak delí nielen s manželom Aramom, ale aj so spomínanou sestrou. Obidve majú dokonca dievčatká, Adriana dala svojej dcére meno Ninka a jej sestra Natália zase Stella. 

Princezničky sa narodili v rovnaký rok a už teraz je jasné, že medzi nimi vzniká silná väzba.

Adriane to s dcérkou pristane od samého začiatku a je pochopiteľné, že sa stala centrom pozornosti aj práve v úlohe mamy. Musíme povedať, že rodáčka z Brezna bola pre ženy vždy ženou, ktorú obdivovali. Adriana s ľahkosťou a profesionalitou zvláda úlohu modelky, čo ju dostalo na vrchol a taktiež niekoľko rokov pôsobila ako moderátorka dokumentárnej relácie.

O zábery s dcérkou bolo jasné, že bude veľký záujem a jedným z nich sa pochválila aj na sociálnej sieti. Jej fanúšičky už teraz sledujú, či Ninka pôjde v šľapajách svojej mamy, zdá sa, že genetickú výbavu na to rozhodne má, no nie je rozkošná?

- Najčítanejšie -