Presunúť na hlavný obsah

Slovenky na svahu odštartovali sezónu 2020: Katarína Sagan s eleganciou zvláda skialp, Lucia Barmošová žiari

Slovenské celebrity

Zimná sezóna na horách naplno odštartovala a naše známe tváre vyrazili na svah. Aké aktivity zvolili a ako im to na horách pristalo?

Čím sme staršie, tým viac si uvedomujeme krásu našej krajiny. Slovensko patrí medzi krajiny s bohatou prírodou a bohatstvo, aké sa ukrýva na našich horách, môže byť pre nás len a len pýchou. Niet sa čomu čudovať, že slovenské Tatry si získavajú srdcia mladých čoraz častejšie. Kam sa vybrali naše známe Slovenky a kde zahájili lyžiarsku sezónu 2020?

Prečítajte si: Posledné dni v roku známych tvárí: Dominika Cibulková si užíva romantiku, Dara Rolins urobila po rokoch zmenu

Lucia Barmošová

Moderátorka Lucia Barmošová je známou milovníčkou prírody a hôr. Obdivuje slovenskú krásu a aktívne trávi takmer všetok svoj voľný čas. Lyžovanie si na prelome nového roka užila s priateľmi a to, že ju aktívny prístup k životnému štýlu robí šťastnou, na nej vidno vždy, keď je v obklopení krásy prírody.

Katarína Sagan

Bývalá misska a športová nadšenkyňa Katarína Sagan zahájila sezónu skiaplinizmom. Čoraz viac populárnejší šport si vyžaduje nielen dobrú fyzickú kondíciu, ale aj psychickú. Katka pochádza z Oravy a čerstvý vzduch v spojitosti so snehom a športovou aktivitou je pre ňu prirodzenou súčasťou života. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Katarina Sagan (@katarina_sagan),

Karolína Chomisteková

Rovnako Oravčanka Karolína Chomisteková, ešte donedávna bývalá riaditeľka súťaže krásy si užila prvé dni v roku 2020 na svahu. Karolína je v posledných mesiacoch inšpiráciou pre mnohé Slovenky práve v obliekaní. Kombinéza na svah nie je výnimkou!

Soňa Skoncová

Moderátorka Soňa Skoncová si snowboardovanie zamilovala len pred pár rokmi. Zobrala odvahu a dnes si užíva zimu na svahu pravidelne v spoločnosti svojho snúbenca Roba a priateľov. Práve tento šport jej pomáha prekonať zimu, keďže ako dobre vieme, Soňa je skôr slnečný typ. Farebné a hravé outfity na svah jej v tom takisto pomáhajú. Takto si to užila na Donovaloch.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Mária Zelinová

Rádiová spíkerka Mária Zelinová si našla postupom času cestu k aktívnemu životu tiež, svedčí o tom aj jej pravidelné cvičenie. Blondínka to rozhodne nepotrebuje kvôli postave, udržiavať sa však vo forme je dnes prevenciou a prejavom k svojmu zdraviu. Ženy, ktoré majú pozitívny vzťah k zlepšeniu kvality života, majú náš obdiv. Mária začala nový rok pohybom v Jasnej na svahu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Majka Zelin (@mariazelinova),

Andrea Verešová

Modelka Andrea Verešová je na svahu ako ryba vo vode a to od prvého dňa, kedy štartuje sezóna. Známa Slovenka žijúca v Česku sa s celou rodinou akívne venujú práve lyžovaniu a jej deti aj snowboardovaniu. Vanesska dokonca žne v tomto adrenalínovom športe veľké úspechy, Andrea môže byť na ňu hrdá. Andrea je stálicou stredista Špindleruv Mlyn, tento rok však odštartovala lyžiarsku sezónu na Slovensku.

Mohlo by vás zaujímať: V čom vozia svoje ratolesti známe Slovenky? Jasmina Alagič vyznáva nadčasovosť, Veronika Ostrihoňová originalitu

- Najčítanejšie -