Presunúť na hlavný obsah

Rok 2020 prinesie novinky v oblasti krásy: Tento trend charakterizuje skutočnú ženskú krásu!

Krása

Nový rok a trend v oblasti krásy je akousi odpoveďou na všetko umelé. Návrat k prirodzenej kráse sa stáva oslavou, po ktorej túžia aj samotní muži.

Trendy v oblasti krásy sa stále menia. Nové desaťročie však so sebou prináša aj nové výzvy. Mileniáli vytvárajú čoraz väčší tlak na spoločnosť a zaužívané stereotypy prechádzajú revolúciou. Rok 2020 bude patriť prirodzenej kráse a starostlivosti o pleť, ktorá bude napredovať pred dekoratívnou kozmetikou.

Inšpirujte sa: VIDEO: Perfektná manikúra je vizitkou každej ženy: Pri starostlivosti o svoje ruky nezabúdajte na tieto dôležité body

Trend prirodzenosti a jasu: zdravá pleť je nový luxus

Starostlivosť o pleť je tajomstvom úspechu krásnej a žiarivej pokožky. Ženy, ktoré pravidelne venujú samej sebe pozornosť v oblasti starostlivosti, pôsobia mladšie a ich vzhľad odráža iskru. Keďže sa ako populácia budeme dožívať čoraz viac rokov, je pochopiteľné, že sa budeme chcieť cítiť aj dlhšie mladí. Lepšie povedané, nielen cítiť, ale aj vyzerať. 
S novým desaťročím sme sa rozhodli vybrať pre nás najlepšie novinky v oblasti krásy, s ktorými dosiahnete hladkú a krásnu pleť. Zdravo vyzerajúca pleť je totiž nový luxus.

Masážny valček z pravého polodrahokamu

Masážny valček Chi Facial Roller od Holistic Silk s dvomi kameňmi dokáže jemnými masážnymi pohybmi stimulovať lymfatický systém a spevniť kontúre tváre, ktoré nás ženy tak často trápia. Z nášho pohľadu je k pleti šetrnejší ako napríklad dermaroller a tak môže vyhovovať najmä ženám s citlivejšou pokožkou. Valček s väčším kameňom použite na dekolt, krk, bradu, líca a v neposlednom rade čelo. Stranou s menším valčekom môžete prejsť k oblasti nosa, okoliu očí a hornej kontúry. 
Tento pomocník je ideálny na prekrvenie pleti či už ráno alebo večer po celom dni. Môžete ho používať na vyčistenú pleť, ale zlepšuje absorbovanie séra, denného alebo nočného krému či oleja do hĺbky pleti.

Revolučná inteligentná maska na tvár

Revolúcia v oblasti čistenia pleti má svojho „súrodenca“ v podobe inteligentnej masky Foreo UFO. Vďaka najmodernejšej technológii tento sofistikovaný inteligentný prístroj zabezpečuje urýchlenie účinku pleťovej masky. Pleť prechádza regeneráciou už za 90 sekúnd a je jedno, či tohto inovatívneho pomocníka budete používať ráno alebo večer. Kombinuje najmodernejšie technológie starostlivosti o pleť s kórejskými formami masky. Je vybavený širokospektrálnou svetelnou terapiou a vyhladzujúcou termoterapiou, ktoré spolu s T-sonickými pulzáciami zefektívňujú vstrebávanie živín z pleťovej masky priamo do pleti.

Kolagénový kokteil pre vaše bunky a pleť

Jedinečná maska od Magicstripes s kolagénom, kofeínom, vitamínom C, vitamínom E a kombináciou makadamiového oleja s vodou zabezpečuje pleti dokonalé liftingové účinky. Pomáha zdvíhať kontúry tváre, spevňovať ich a napínať tam, kde treba. Obzvlášť problematická je druhá polovica tváre, bočná oblasť líc, bočná čelusť a brada. Pleti dodáva akýsi facelift bez chirurgického zákroku a aj preto je miláčikom moderných žien 21. storočia. Liftingová maska s bohatstvom menom kolagén pomáha skrášliť kontúry tváre a definovať krajší profil. 

Mohlo by vás zaujímať: Navždy mladá: Sme posledná generácia, ktorá zostarne?

Cesta do ríše krásy inšpirovaná japonskom vedou, výskumom a duchovnom

Rituál, ktorý sa môžeme učiť od Japoniek. Japonské ženy vedia, že starostlivosti o pleť treba venovať dostatočnú pozornosť. Čistenie a vrstvenie jednotlivých beauty produktov je nevyhnutnosť. Sensai Absolute Silk línia funguje v harmónii a určite stojí za pozornosť pena, ktorá obnovuje pleť a tranformuje príznaky starnutia pokožky na žiarivú pleť plnú jasu. Hodvábny film na pleti - Kinuhada, ktorý zanechá na pokožke vás zahalí pocitom sviežosti a luxusu. Pena s anti-ageingovými vlastnosťami obsahuje mikrokarbonátové bublinky, ktoré pleť vyživujú a zabraňujú starnutiu pokožky.

- Najčítanejšie -