Presunúť na hlavný obsah

Účes, ktorý je hitom novej sezóny: Takto zistíte, či sa bude hodiť aj vám

Krása

Krátke vlasy sú posledné roky veľkým trendom. A inak tomu nebude ani ten ďalší. Populárny "bob" účes opäť boduje.

Skúsite to?

Niektoré trendy sa menia, niektoré zostávajú a naberajú na popularite. To je i prípad čoraz populárnejšieho bob účesu, ktorý bude opäť hitom roku 2020. Na druhej strane sa niet čomu čudovať, že jeho obľúbenosť rastie každým rokom. Je elegantný, sofistikovaný, nadčasový a trendy. 

Prečítajte si: 3 vitamíny, ktoré počas zimy potrebujú naše vlasy najviac

O jeho popularitu v nasledujúcom roku sa pričinila aj modelka Kaia Gerber, ktorá si pred pár týždňami výrazne skrátila svoje vlasy a bol to naozaj rozumný krok. Pri pohľade na ňu niet pochýb o tom, že bob strih bol skvelou voľbou. A nemusíte sa báť ani toho, že by vám ubral na ženskosti. 

Samozrejme, to čo sedí jednému, nemusí druhému. A pred strihaním vlasov si musíte poriadne premyslieť, či sa do toho pustíte, pretože niet cesty späť. Konkréte pri tomto účese môžete veľmi jednoducho zistiť, či sa vám bude hodiť alebo nie. 

Mohlo by vás zaujímať: 3 expresné párty účesy, ktoré vás zachránia na poslednú chvíľu: Vďaka tomuto budú efektívne

Potrebovať budete len pravítko a ceruzku. Ide o pravidlo "5,5cm". Ceruzku si dajte vodorovne pod bradu tak, aby sa jej dotýka a pravítko vertikálne pod ucho (tam musí mierka začínať). Miesto, kde sa ceruzka s pravítkom pretne si zaznačte. Ak je to menej ako 5,5 cm, tak pokojne sa môžete pustiť do strihania, ak naopak, namerali ste viac ako 5,5 cm, rozhodne by ste si to ešte mali premyslieť, príadne sa poradiť so svojim kaderníkom

Neprehliadnite: Ako pripraviť pleť na zimu? Dodržiavajte tieto body a bude o poznanie lepšia

Vyskúšate tento účes?

spolu hlasovalo 1314 ľudí

Áno
442
Nie
678
Možno
194

- Najčítanejšie -