Presunúť na hlavný obsah

Prehľad chic účesov na rok 2019/2020: Nosili sme ich pár rokov dozadu, teraz sú späť v novom prevedení

Krása

Vlasové štýly priamo z prehliadkových mól vám pomôžu zorientovať sa v tom, čo sa práve nosí. Ak rozmýšľate nad zmenou imidžu, sme si isté, že nasledujúce looky vás presvedčia.

Svetoví velikáni prichádzajú s rozmanitosťou nielen v móde a obliekaní, ale aj v hair stylingoch. Originalita a inakosť so sebou prináša rozmanitosť štýlov, z ktorých si môžete vyberať podľa typu osobnosti, aký sa cítite byť. 

Prehľad účesov na sezónu zima 2019/2020 je naozaj pestrý a niektoré účesy sme dokonca nosili pár rokov dozadu, teraz sú v kurze v inom prevedení.

Inšpirujte sa: 5 najčastejších chýb, ktoré sú zodpovedné za vznik vrások: Ak ich prestanete robiť, dopracujete sa k dokonalej pleti

Blond a platinová blond ako skvelý základ pre bob účes

Farba, ktorá sa na istý čas stiahla z prehliadkových mól, opäť ožíva. Platinová blond bude mať svoje zastúpenie v najbližších sezónach, ale jej rozmer bude celkom iný, viac chic. Nepôjde teda o prvoplánovosť, skôr o originalitu a schopnosť zaujať. Bez ohľadu na to, akú blond máte, šampón Color Extend Blondage udrží vašu farbu žiarivú a lesklú vďaka ultrafialovému pigmentu. Aplikujte na mokré vlasy, napeňte a nechajte pôsobiť 3-5 minút, potom opláchnite.

Cestička na stred a prirodzene rozpustené vlasy

Ak milujete rozpustené vlasy, majte na pamäti, že sa o ne musíte starať o to viac. Multifunkčný bezoplachový sprej Absolut Repair chráni vlasy pred vonkajším poškodením, obnovuje ich a uhladzuje vlasové vlákna. Takto vyživené vlasy stačí prirodzene upraviť a pokojne voľte cestičku nastred, tá sa opäť vracia do módy!

Ofina nabok a uhľadený look

Hladký účes bez krepatenia a vysušených vlasov môžete dosiahnuť vďaka kvalitnej fúkanej a následne stylingovými prostriedkami. Objavte novú dimenziu v úprave vlasov. Žiadne krepatenie a vysušovanie vlasov, ale naopak, dokonalá ochrana pred vlhkosťou. Tvarovací sprej na vlasy Straight vytvorí účes podľa vašich predstáv. Vôbec sa nemusíte báť ofiny nabok, je to jeden z kľúčových účesov, ktorý sa vracia späť.

Neprehliadnite: Z tmavých na svetlé bez zaváhania: Známe hviezdy ukazujú, ako sa dá dokonalo prejsť na blond

Ponytail nízko ku krku

Uhladené vlasy, cestička na stred sa prenášajú aj do iných vlasových trendov a navzájom sa spájajú, čím dosahujú nové varianty. Jednou z nich je aj ponytail nízko ku krku. Účes, pri ktorom každý detail musí byť do bodky dotiahnutý si vyžaduje dlhodobo starostlivosť a akcent na kvalitu a výživu vlasov. Vyskúšajte Inlight Bio elixír na vlasy, ktorý obsahuje arganový, avokádový a jojobový olej, ale aj extrakty zo žihľavy, čím hĺbkovo pôsobí na vlasy i pokožku.

Jemné vlny sa dajú nosiť na jeseň spod klobúka

Prirodzené vlny nie sú nevyhnutnosťou letných mesiacov, rovnako dobre dokážu vyzerať aj počas sychravých dní, chce to len starostlivosť a styling. Stylingový krém Sachajuan styling cream pre hladký účes alebo vlny dodá vašim vlasom hodváb a lesk, mäkkosť a jemnosť. Nechajte vlasy vyschnúť a zanechajte stopu prirodzenosti. Skvele vyzerajú aj v kombinácii s retro klobúkom, ktorý s účesom dotvára jedinečný look.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus