Presunúť na hlavný obsah

Vychutnajte si ešte babie leto s bronzovou pokožkou: S týmito beauty pomocníkmi zamaskujete mdlú pleť

Krása

Posledné slnečné dni v podobe babieho leta prospievajú nášmu vzhľadu. Bronzový efekt opticky vylepší vašu pleť a dodá jej žiaru.

Poprední vizážisti svetových rozmerov prichádzajú s aktuálnymi trendmi, ktoré jasne hlásajú, že ženy by sa mali zamerať na šťavnatosť pleti a dodanie jasu nad lícnymi kosťami a pokojne aj pod oblúkom obočia. 

Babie leto prospieva nášmu looku a vďaka jednoduchým beauty trikom, ako rozjasniť pleť, sa budete cítiť sebavedome vo svojej koži natoľko, že žiaden extra make-up nebudete potrebovať.

Prečítajte si tiež: Čistenie pleti prechádza revolúciou: Takto dosiahnete vyhladenú a rozjasnenú pleť ako bábika

Prebuďte receptory pleti k životu a rozžiarte ju zvnútra

Pokiaľ vás trápia prvé vrásky, ktoré na slnku vystúpia z pleti ešte viac, je čas venovať pleti väčšiu pozornosť a starostlivosť. Dodajte pleti plnší, žiarivejší a pružnejší vzhľad. Je to skvelý základ pre to, aby ste následne aplikovali na tvár len highlighter. Bohatú hodvábnu konzistenciu pleťového séra Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Contour si zamilujete, o to viac, keď uvidíte po pravidelnom aplikovaní ráno a večer prvé zmeny. 

Briliantný vzhľad od pleti až po dekolt a plecia

Milujeme multifunkčné produkty a Chanel Le Gel Pailleté Transparent Shimmering Gel je jedným z nich. Jeseň jednoznačne patrí sviežosti, lesku a žiare. Novinku francúzskeho módneho domu môžete aplikovať na oči, ale tiež na lícne kosti či na nadočnicový oblúk. Gélová textúra je mimoriadne príťažlivá a vytvára ohromujúci trblietavý efekt, ktorý zachytáva svetlo na všetkých správnych miestach.  

Žiara pre dokonalý vzhľad 

Krémová saténová textúra tohto na pohľad nenápadného zázraku si vás získa hneď na prvý dotyk. Veľmi ľahko sa aplikuje končekmi prstov a rozotiera alebo vklepáva na miesta, ktoré chcete rozjasniť. Highlighter Sensai Illuminator vďaka prirodzenej žiare zvýrazní len to najlepšie z vás a dosiahnete bezchybný fresh look s bronzovými odleskami ako od slnka.

Paleta odtieňov priamo z backstage popredných vizážistov

Paletka, ktorú môžete využiť na niekoľko spôsobov. Odtiene navrhnuté podľa popredných makeup artistov priamo inšpirovaných energickou atmosférou priamo zo zákulisia prestížnych prehliadok. Dior Backstage Glow Face Palette ponúka niekoľko mixov odtieňov maľuje tvár svetlom a odhaľuje všetku silu jej žiarenia. Profesionálna vizážistická línia ponúka intenzívnu svietivosť, bez ktorej nebudete chcieť urobiť ani krok. 

Mohlo by vás zaujímať: Perfektný objem vo vlasoch vďaka cenným proteínom: Spoznajte účesy, s ktorými môžete byť sebavedomá

Šťavnatý broskyňový nádych vášmu looku prospeje

Vďaka krémovej textúre broskyňový tón vklepete na pleť a môžete aplikovať aj na pery veľmi jednoducho. Zamatový tón s nádychom tohto šťavnatého ovocia vo vás vyvolá nostalgiu leta a to nielen vďaka perfektnému sviežemu looku, ale aj vôni. Tento malý drahokam je plný blahodarných výťažkov z kvetín a ovocia.

- Najčítanejšie -