Presunúť na hlavný obsah

Čistenie pleti prechádza revolúciou: Takto dosiahnete vyhladenú a rozjasnenú pleť ako bábika

Krása

Čistenie pleti znamená ísť do hĺbky a venovať mu skutočne aspoň pár minút. To, čo do čistenia vložíte, vám pleť vráti v podobe rozžiarenia a jasu.

Nedokonalosti pleti v akejkoľvek jej podobe trápia alebo aspoň raz v živote trápili mnohé z nás. Jednou z najväčších a bohužiaľ, aj najčastejších chýb je hľadanie spôsobu, ako tieto problémy zamaskovať. To však nie je riešenie. Prehliadame fakt, že nebola venovaná dostatočná pozornosť čisteniu pleti a odstráneniu škodlivých vplyvov.

Tie, ktoré vediete aktívny životný štýl, ste už na vlastnej koži zistili, že najkrajšia a najčistejšia pleť je po tom, čo vykonáte nejaký pohyb. Po cvičení alebo po behu, keď je pleť prekrvená, dochádza k vyplavovaniu nečistôt a pleť je vyhladenejšia. Podobne, ako po spánku, aj po cvičení dochádza k usadeniu nečistôt a mazu na povrchu pleti. Odborníci preto odporúčajú čistiť pleť aj po týchto úkonoch. Predstavujeme vám revolučné novinky, vďaka ktorým vás čas strávený v kúpeľni bude baviť. 

Prečítajte si tiež: Jesenné trendy v manikúre. S týmito farbami nešliapnete vedľa

Silikónová čistiaca kefka Foreo Luna Mini 3

Po tom, čo predchodca tejto čistiacej kefky spôsobil celosvetový ošiaľ, vyšla jeho najnovšia verzia, ktorá je prepracovaná do posledného detailu. Jemné čistenie bez podráždenia majú na svedomí ultra  hladké silikónové štetinky, ktoré sú dizajnérmi navrhnuté tak, aby pleť zbavili 100% nečistôt, mazu, potu a oleja, typického pre pleť

1. Pleť opláchnite obyčajnou vodou pred umývadlom v kúpeľni.
2. Na tvár aplikujte čistiaci gél a krúživými pohybmi prechádzajte sonickou čistiacou kefkou po tvári. Pred zrkadlom si kontrolujte, či pohyby vykonávate správne podľa stiahnutej aplikácie v mobile, kde nájdete podrobný tutoriál. 
3. Foreo Luna Mini 3 je vodeodolný a prekvapí vás zrejme aj to, že hlavicu netreba meniť. Silikónové štetinky rýchlo schnú a zabránia hromadeniu baktérií.
4. Po vyčistení pleť dôkladne opláchnite vodou a zbavte ju zvyšného gélu. Takto vyčistená pleť je pripravená na hydratáciu. 

Mohlo by vás zaujímať: Neodolateľné mihalnice v maxi dĺžkach: Vyvarujte sa 7 chybám, ktoré vás o ne pripravia

Následne je dôležité starať sa o pleť aj v podobe hydratácie. Denné krémy a masky sú ideálnym riešením, ako pleť prebudiť a rozjasniť, dodať jej energiu.

Hĺbkovo vypĺňajúca starostlivosť

Kyselina hyaluronová je látka prirodzene sa vyskytujúca v ľudskom tele. Jej životnosť však nie je príliš dlhá, a tak je potrebné ju telu externe dodávať. L’Oréal Paris predstavuje Hyaluron Specialist denný krém, ktorý intenzívne hydratuje, navracia pleti pevnosť a pomáha predchádzať tvorbe vrások.

24-hodinová hydratácia a ochrana v podobe želé

Prebuďte pleť a zachovajte v nej jas aj počas prvých jesenných dní. 24-hodinová hydratácia v podobe želé gélu udržiava pleť v pozore a čelí vonkajším vplyvom znečistenia pleti. Je navrhnutý tak, že sa prispôsobuje vášmu typu pleti, ktorej dodá energiu a vitalitu.

Keď zahalíte pleť hodvábnym závojom

Zamatová pleť na počkanie. Kto neveril, konečne sa dočká zázrakov. Sensai Absolute Milk krém aplikujte dvakrát denne, ráno a večer ako druhý krok dvojitej hydratácie. Pleť zostane rozjasnená, hodvábna a krásne ucelená. Novodobý elixír mladosti, ktorý musíte spoznať.

Detoxikačná bahenná anti-aging maska na prejasnenie a povbudenie pleti

Bahenná maska Ultramoor Mud Mask od Omorovicze pripraví vašej pleti za 15 minút detox v pravom slova zmysle. Nielenže detoxikuje, ale spevňuje kontúry tváre, exfoliuju, zbavuje nečistôt, redukuje viditeľnosť pórov a rozjasňuje pleť. Vďaka obsahu zložiek získaných z planktónu vypĺňa jemné linky a má okamžité liftingové účinky.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus