Presunúť na hlavný obsah

Šťavnaté lesky na pery, ktoré cez leto stačia: Krásne pery premenia vaše vyžarovanie na vzhľad bábiky

Krása

Lesky na pery zažívajú návrat a prispôsobujú tomu aj textúru, ktorá je na perách ešte príjemnejšia. Nič neurobí pery krásnejšími ako práve kvalitný šťavnatý lesk.

Cez leto najlepšie urobíte, keď na pery aplikujete šťavnaté tóny lesku na pery a necháte im voľnú prirodzenosť. Zväčšíte objem a pritom si zachováte vlastnú tvár. Sú ženy, ktoré bez lesku na pery neurobia ani krok a potom tie, ktoré sa im kvôli ich lepkavosti oblúkom vyhýbajú. Spoznajte novinky, ktoré si poradia aj s týmto problémom a zistite tak, že bariéra, ktorá vám vytvárala vysušené pery je už dávno minulosťou.

Inšpirujte sa: Leto v plnej paráde: Horúce novinky na krásnu bronzovú pokožku, pri opaľovaní neurobte túto jednu chybu

Hodvábny lesk na pery

Doprajte svojim perám profesionálnu starostlivosť, odrazí sa to na vašom vzhľade. Hodvábny lesk na pery Sensai Total Lip Gloss jemne aplikujte pre efekt prirodzených a žiarivých pier. Ľahká textúra sa príjemne kĺže a vytvára zdravo ružový odlesk.

Nové žiarivé odtiene

Lesk v tvare rúžu Dior Lip Glow To The Max predstavuje nové žiarivé odtiene. Obsahuje mangové maslo a prináša 24-hodinovú hydratáciu pier. Objemné pery sú výsosťou moderne upravenej ženy, ktorá vie, ako očariť aj s minimom makeupu.

Vysoká pigmentácia a sladká vôňa

Dodajte perám dávku lesku v šťavnatých farbách. Sladké potešenie Candy Slick Glow Lip Color od NYX Professional Makeup dodá vašim perám lesk. S aplikáciou začnite od stredu pier a postupujte smerom k vonkajším kútikom.

Zvlhčujúci efekt a lesk

Vysoký lesk s bambuckým maslom zanecháva žiarivý a zvlhčujúci efekt. Lesk od svetoznámej ikony z kladu Kardashianiek, Kylie Jenner Diva High Gloss z dielne Kylie Cosmetics môžete aplikovať samostatne alebo skombinovať s farebným matným rúžom z jej kolekcie, ktoré sú dostupné v širokej palete odtieňov. 

Krásne pery späté s výnimočnými okamihmi 

Ľahká textúra L´Absolu Lacquer z limitovanej kolekcie Lancôme x Chiara Ferragni prináša 6-hodinovú výdrž na perách. Precízny aplikátor má na svedomí intenzitu líčenia pier podľa požiadaviek nositeľky. Jedna vrstva pre prirodzený vzhľad, dve vrstvy pre intenzívne pery a tri pre dramatický vzhľad.

Čítajte tiež: Farebná manikúra, ktorá si získa vaše srdce: Výrazné farby na nechtoch, ktoré sa budú nosiť túto sezónu!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus