Presunúť na hlavný obsah

Leto v plnej paráde: Horúce novinky na krásnu bronzovú pokožku, pri opaľovaní neurobte túto jednu chybu

Krása

Horúce teploty so sebou prinášajú túžbu po krásnej hnedej pleti. Na to, aby ste si zachovali krásne jednoliatu snedú pokožku s bronzovým nádychom siahnite po kvalitných krémoch a olejoch.

Leto sa hlási o pozornosť a tak dlho, ako sme na neho čakali, si ho mienime vychutnať. Nezabudnite sa však na pláži a chráňte svoju pokožku pred ostrým žiarením. Máme pre vás novinky, ktoré vďaka svojim zložkám zabezpečia krásny jednoliaty odtieň.

Čo je však dôležité je natierať sa krémom asi 15-20 minút predtým ako idete na slnko s tým, že opakované natieranie v priebehu 2 hodín je nevyhnutnosťou. Dvojitá dávka krému alebo olejčeka totiž neznamená dvojitú ochranu. Neurobte túto chybu a okrem toho nezabúdajte, že natierať by ste si mali aj hlavu, aby ste sa nespálili.

Prečítajte si: Letné účesy do práce, ktoré teraz letia: Docieľte objem vo vlasoch a vylepšite svoj look o 100%

Olej na opaľovanie podporujúci zhnednutie

Majte na pamäti, že spálená pokožka nie je žiadne hrdinstvo. Časy sa menia a s nimi aj starostlivosť o pokožku. Nivea olej na opaľovanie podporujúci zhnednutie Protect & Bronze zabezpečí krásnu hnedkastú pokožku a zároveň chráni pred nebezpečným UV žiarením. Storočná tradícia tejto značky nikdy nesklame.

Dvojfázová ochrana pokožky

Ideál Soleil ultraľahký ochranný sprej s beta–karoténom SPF 30 od Vichy. Vysokokvalitný dvojfázový sprej chráni pokožku a pomáha jej dosiahnuť prirodzené a zdravé opálenie. Obsahuje unikátnu kombináciu proti UVA/UVB žiareniu a k tomu je obohatený o beta karotén pre prirodzene opálenú pokožku.

Odparuje pot z pleti

Shiseido Sports BB, SPF 50+ BB tónovací opaľovací krém prirodzene zlepšuje pleť, pre žiarivý a zjednotený vzhľad pleti. Ľahká textúra neviditeľne splynie s pleťou bez zaťaženia vysokého faktoru SPF 50+. V teplých letných dňoch alebo pri veľkej fyzickej aktivite prenáša pot vďaka technológii Quick Dry, aby sa rýchlo odparil z pleti.

Chráni pleť pred slnečným poškodením

Ak v lete patríte medzi tých, ktorým sa v dôsledku mastnoty zhorší pleť, aj pre vás máme riešenie. Eucerin ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 50+ je vhodný pre mastnejšiu pleť alebo problematickejšiu pokožku s nábehom na akné. Vytvára dlhotrvácny matný efekt na tvári a vďaka tomu tiež chráni pleť pred slnečným poškodením.

Technológia Shaka-shaka

La Roche Posay Anthelios Shaka Fluid poskytuje vysokú širokospektrálnu ochranu, ktorá na pokožke vytvára štít proti lúčom UVA a UVB žiarenia. Ponúka najvyššie PPD na trhu. Priehľadná, ľahká, nemastná textúra s technológiou Shaka-shaka (pred použitím je potrebné prípravok pretrepať) je čoraz viac obľúbenejšia. 

Neprehliadnite: Najlepšie prípravky na krásne a vyhladené stehná: Takto sa pred letom zbavíte pokrčenej kože