Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie prípravky na krásne a vyhladené stehná: Takto sa pred letom zbavíte pokrčenej kože

Krása

Sezóna šortiek, krátkych sukní či šiat vás zastihla nepripravené? Vďaka týmto produktom si sa dokážete zbaviť odumretých kožných buniek a zjemniť tak vašu pokožku ešte dnes.

Hýčkajte sa

Gurmánsky vyživujúci telový peeling Rêve de Miel od Nuxe vám zaručí absolútnu rozkoš pre vaše telo. Peeling 2 v 1 s obsahom medu, kryštálov cukru i vzácnych olejov do sprchy je pre vašu pokožku hotovou lahôdkou. Peeling jemne exfoliuje pokožku a zjemňuje štruktúru pleti a v druhom rade vyživuje a vytvára na pokožke tenučký ochranný film.

V tropickej nálade

Tak ako k letu neodmysliteľne patrí ovocie, ku krásnej poožke patrí jej hebkosť. Telovým peelingom pre hodvábnu pokožku Organic Shop Body Scrub Mango & Sugar pobláznite svoje zmysly vôňou tropického manga, ktoré vás v momente prenesie na vašu vysnívanú dovolenku.

Neprehliadnite: VIDEO: Krásne a uvedomelé: Slovenky, ktorým príroda nie je ľahostajná, sa do toho pustili naplno. Ako pomáhajú?

Dá si niekto kávičku?!

Blahodarné účinky kávy na náš organizmus poznáme všetky, avšak káva dokáže urobiť zázraky i s našim vzhľadom. Akékoľvek náznaky zhrohovatelej kože či celulitídy odstránite vyhladzujúcim telovým peelingom Bean Body Coconut, ktorý zanechá vašu pokožku jemnú a vláčnu.

Sladká príprava

Už je tu takmer leto a vy ste ešte nestihli dať zbohom zimnej bledosti? Dobehnite to! Kryštalický peeling Ziaja Cupuacu vás očarí sladkou vôňou i tým, aká bude pokožka krásne hydratovaná. Následne je pripravená na ďalší krok, ktorým je samoopaľovanie.

Prečítajte si tiež: Šťavnaté lips tips: Výber tých najkrajších odtieňov pre vaše pery v podobe čerstvého ovocia

Ovocné potešenie 

Doprajte svojmu telu ovocný reštart rastlinným telovým peelingom, ktorý obsahuje prírodné exfoliačné čiastočky vo forme púdru z marhuľových jadier, ktoré nielen odstraňujú nečistoty a odumreté bunky, ale i účinne pripravujú pokožku na ďalšiu starostlivosť, ktorá tak bude efektívnejšia.

- Najčítanejšie -