Presunúť na hlavný obsah

Šťavnaté lips tips: Výber tých najkrajších odtieňov pre vaše pery v podobe čerstvého ovocia

Krása

K jari a nadchádzajúcemu letu patrí čerstvé ovocie. K ovociu zase výrazné sýte farby. Zahaľte svoje pery do osvežujúcich ovocných odtieňov, ktoré budú priam lákať k ich ochutnaniu.

Sladká malina

Jedna z najobľúbenejších farieb. Sladký malinový odtieň je navyše na jar mimoriadne žiadúci. Pristane predovšetkým blondínkam a hnedovláskam, ktoré s týmto odtieňom na perách budú pôsobiť ešte nežnejšie. 

Osviežujúca mandarínka

Odtiene mandarínky pôsobia osviežujúco, no sú dosť výrazné. Pri sýtej oranžovej farbe je dôležité dbať na to, aby bol zvyšok make-upu veľm decentný. Ak sa budete držať tejto rady, nemusíte mať viac pred touto farbou rešpekt. 

Neprehliadnite: VIDEO: Jednoduché svadobné sebalíčenie podľa make-up artistky Lussi: Takto na svadbe zažiarite aj ako hosť

Sýta jahoda

Červená farba na perách pristane doslova každej z nás. Stačí si nájsť svoj správny odtieň. Blondínky by mali siahať skôr po chladnejších odtieňoch červenej, Čiernovlásky zase pre svoje pery uprednostniť tehlovo červenú farbu a hnedovláskam zaručujeme spokojnosť s korálovo červenou. 

Tajomné granátové jablko

Sýte odtiene granátového jablka v sebe nesú dávku tajomna. Dávno však už neplatí, že tmavšie odtiene farieb patria len chladnejším mesiacom či slávnostným líčeniam. Čo však v prípade tmavých rúžov ostáva v platnosti je fakt, že sú vhodnejšie skôr pred dámy s plnými perami, keďže tmavé odtiene pery opticky zužujú.

Prečítajte si tiež: Krásne opálené telo za pár minút: Získajte bronz vďaka týmto samoopaľovacím prípravkom!

Šťavnatá slivka

Ak patríte k ženám, ktoré majú tmavšiu pleť, môžete si dovoliť aj výraznejšie a odvážnejšie farby. Slivkové odtiene priam pobádajú k ochutnaniu, tak prečo ich nevyskúšať?!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus