Presunúť na hlavný obsah

Dior Cruise 2020 v znamení žiary: Make-up look z dielne Petra Philipsa, ktorý podtrhne individuálnu krásu

Krása

Najfotogenickejšie miesto týchto dní Marakéš sa premenilo na epicentrum jednej z najsledovanejších módnych udalostí Dior Cruise 2020. A aké beauty looky predstavil kreatívny riaditeľ Dior Make-up Peter Philips?

Pod šírim nebom v paláci El Badi, ktorý sa nachádza v rozprávkovom Marakéši sa pred pár dňami uskutočnila show Dior Cruise 2020. Módna návrhárka Maria Grazia Chiuri spolu s kreatívnym riaditeľom Dior Makeup Petrom Philipsom priniesli jedinečnú show inšpirovanú práve marockou kultúrou, romantizmom a snami, ktoré pretavili do reality. 

Inšpirujte sa: Bob a lob účes dostáva túto jar nový šmrnc: Poradíme vám, ako si udržať objem vlasov aj po čase

Individuálna krása a rozjasnená pleť 

Rozmanitosť tónov pleti, akú samotná show priniesla predstavovala pre skúseného make-up artistu možnosť pracovať s prírodným, na mieru robeným make-upom. Čistý vzhľad s dôrazom na rozjasnenie pleti sa tak stal základom pre dosiahnutie bezchybného looku zvýrazňujúceho individuálnu krásu.

Ako prvé, čo urobil Peter Philips je aplikácia novej podkladovej bázy Dior Backstage Face & Body primer, ktorý pridá jas a pritom si zachová účinok. Na túto vrstvu použil Peter Philips Face & Body  Foundation make-up dostupný v 40 odtieňoch. Práve tie mu zabezpečili možnosť lícovať daný odtieň s pokožkou každej modelky prispôsobené na mieru. Rozjasnená a vodeodolná textúra vnáša do pokožky perfektný finiš, no zostáva svieža a neviditeľná. Potom nasledovala aplikácia rozjasňovačka z paletky Dior Backstage Glow Face Palette 001 Universal.

V prípade očí je fokus na dokonalý tvar obočia 

Peter Philips chcel zvýrazniť pohľad očí a keďže po celý čas sa držal prirodzeného looku, je pochopiteľné, že sa tentoraz zameral na obočie. Vďaka Diorshow Brow Styler definoval presnú líniu a tvar obočia. Na viečka aplikoval tieň z paletky Backstage Eye Palette 003 Amber Neutrals, ktorí najlepšie korešpondoval s tónom pleti. Na záver aplikoval čiernu riasenku Diorshow Iconic Overcurl 090, ktorá krásne predĺžila mihalnice. 

Čítajte viac: Správny tvar obočia vám môže ubrať roky: Ak chcete vyzerať o niečo mladšie, majte na pamäti tieto triky

Prirodzené pery kombináciou lesku a rúžu

Kreatívny riaditeľ Dior Makeup aplikoval na pery regeneračný lesk na pery Dior Lip Maximizer a potom jemne aplikoval rúž  Dior Backstage Lip Palette v odtieni 001 Universal Neutrals. Takto dosiahol prirodzený vzhľad zdravo pôsobiacich plných pier. 

Zdravé nechty v nude odtieni

Prirodzený vzhľad nechtov dovŕšil použitím krému Abricot spevňujúcim nechty a následne priehľadnú vrstvu top coat Abricot.

- Najčítanejšie -