Presunúť na hlavný obsah

Bob a lob účes dostáva túto jar nový šmrnc: Poradíme vám, ako si udržať objem vlasov aj po čase

Krása

Najhorúcejší účes sezóny vám dodá objem a šmrnc. Ako si však udržať husté vlasy aj po tom, čo ste práve odišli z kaderníctva?

Hovorí sa, že nový účes, nový muž. No niekedy žena zatúži po zmene len tak. Ak máte dlhé vlasy a neviete, čo s nimi, vyskúšajte jeden z najmodernejších účesov súčasnosti. Popularitu po celom svete si získal bob a aj jeho voľnejšia a predĺženejšia verzia lob.

Prečítajte: Správny tvar obočia vám môže ubrať roky: Ak chcete vyzerať o niečo mladšie, majte na pamäti tieto triky

Prudko elegantný účes Bob

Účes, ktorý sa spája so silnými osobnosťami. Nestačí len trendy sledovať, vy ich môžete aj udávať. Tento účes pristane hranatej tvári, ak máte, naopak, tvár okrúhlu, skúste zvoliť alternatívu uvoľnenejšieho strihu, ktorého dĺžka siaha po ramená.

Lob je dlhší a je to skôr uvoľnenejšia verzia Bobu

Lob je mikádo, pri ktorom dĺžka vlasov siaha práve po ramená a je mierne uvoľnený. Nemusíte dodržiavať žiadne extra pravidlá, v kurze je prirodzený štýl a tak vám postačí fén a prsty, ktorými si vlasy prehrabnete. 

Obidva spomínané účesy dodajú žene šmrnc vďaka objemnému looku. Čo však robiť s vlasmi pár dní po tom, ako odídete zo salónu od kaderníka, aby ste si zachovali spomínaný objem?

Healing Bond & Vitamin Miracle

Poďme však pekne po poriadku. Na to, aby ste dosiahli kvalitný účes a zachovali si ho čo najdlhšie, potrebujete mať istotu, že vaše vlasy nie sú oslabené a dopriali ste im to najlepšie. Nová technológia budúcnosti prezývaná tiež inteligentná technológia Metamorphic Salon System zabezpečí, aby vaše vlasy prešli ozdravovacou kúrou, a to vďaka dvom komponentom:

  • Gold Healing Bond
  • Gold Vitamin Miracle

Spočíva najskôr v analýze vlasov, ktorá sa robí na mokrých vlasoch. Testuje sa pružnosť vlasu na stupnici od 1 do 3. My sme si túto luxusnú kúru vyskúšali hneď po zime na vlastnej koži. Vlasy boli poškodené a došlo k zvlneniu a následnému pretrhnutiu. Zdravý vlas by mal tento testing ustáť vďaka pružnosti, v našom prípade sa tak nestalo, podobne ako u veľa žien, ktoré majú farbené vlasy, čím dochádza k ich namáhaniu. Na základe tohto zistenia nám potom „ušili  na mieru“  intenzívne hĺbkové ošetrenie vlasov.

Healing Bond

Nová kombinácia zložiek, ktorá posilňuje vlasy vďaka tomu, že preniká do vnútornej štruktúry keratínu. Vlasy sú pod uterákom v teple a to 10 minút. Preniká hlboko do kortextu, kde vytvára nové vodíkové a iónové väzby. Vlasom sa tak dostáva lepšia pružnosť, odolnosť, posilnenie či ochrana,  a v neposlednom rade aj krásny lesk. Farba je odolnejšia voči vonkajším vplyvom a vydrží dlhšie.

Vitamin Miracle

Ide o akúsi inteligentnú opravu poškodených vlasov s biomimetickým správaním. Analýza vlasového vlákna ukazuje, že sa vlasový povrch postupne stáva viac iónový smerom ku končekom, pretože je vystavený väčšiemu poškodeniu. Necháva sa pôsobiť 10-20 minút a to už bez použitia tepla. Vlasy sú vo výsledku na dotyk silnejšie, lesklejšie a objemnejšie ako ste doteraz mali. 

„Zvýši lesk vlasov o 61%, hydratačný účinok o 37%, pružnosť o 23%, vlas posilňuje o 21% a uľahčuje vlasovú úpravu o 91% suchých a o 94% vlhkých vlasov,“ prezrádza Silvia Dragan zo salónu Xoxo Body & Mind.

Neprehliadnite: Vlasové štýly, ktoré už radšej nenoste: Tieto sú OUT, nahradia ich nové svieže varianty

Úplne bezfarebný suchý šampón

Neviditeľný vo vlasoch a vhodný pre akúkoľvek farbu vlasov. Zväčšuje objem vlasov, a zároveň ich čistí bez použitia vody. Špeciálne vybrané zložky pohlcujú nadmernú mastnotu a nánosy produktov.

Použitie: Aplikujte do suchých vlasov. Nasprejujte vo vzdialenosti približne 25 centimetrov od pokožky hlavy.

Šampón pre podporu objemu

Šampón s hlbokým čistiacim účinkom bez sulfátov a parabénov, ktorý odstraňuje nečistoty a zvyšky produktov z vlasov. Poskytuje osviežujúci a detoxikčný efekt vďaka limetke a výťažkom z listov zeleného čaju. Limetka zvyšuje výhody zeleného čaju vďaka spoločnej synergii, vďaka čomu sú vlasy čisté, objemné a detoxikované. Obsahuje 100% vegánske zložky.

Použitie: Šampón aplikujte na mokré vlasy, vmasírujte a dôkladne opláchnite. V prípade potreby postup zopakujte. Následne použite vybraný kondicionér pre optimálnu starostlivosť pre vaše vlasy.

- Najčítanejšie -