Presunúť na hlavný obsah

Trendy, ktoré budú na jar 2019 už OUT: Do svojho šatníka si namiesto nich zaobstarajte najhorúcejšie novinky

Móda

Jarný závan vzduchu v nás prebúdza aj túžbu po nových módnych štýloch. Do čoho sa oplatí ísť a čo by ste mali v šatníku odložiť na neskoršie časy?

Najkrajšie obdobie roka so sebou prináša aj záplavu tých najpôsobivejších farebných odtieňov a vzorov. Naše telo aj pleť potrebuje prebudenie a podarí sa vám to aj vďaka horúcim štýlom, ktoré si získajú vaše srdcia.

Čítajte tiež: TOP trendy kabeliek, o ktoré by ste mali doplniť svoj šatník: Tieto kúsky budú na jar IN!

Čomu venovať väčšiu pozornosť a naopak, aké kúsky môžete s čistým svedomím uložiť do skrine na neskoršie časy? Definitívne OUT sú tieto štýly:

  • Total look v podobe bielej, doteraz typický pre jar sa vytratil z prehliadkových mól
  • Logománia, veľké nápisy sú na ústupe
  • Vertikálne pásiky, aj keď sa hovorí, že sú večné, na chvíľku pokojne odložiť môžete
  • Veľké alebo štvorcové kabelky
  • Plastové šilty a šiltovky budú postupne nahrádzať klobúky
  • Kovbojské čižmy
  • Malé úzke okuliare
  • Choker alebo stuha okolo krku
  • Fialovú nahradila ako farba roka 2019 koralová

Populárna bude „baby pink“

„Baby ružová“ sa nemusí spájať ihneď s naivitou. I keď je tento odtieň typický dievčenský a nežný, neznamená to, že sa v ňom nenájdu aj silné a sebavedomé ženy. Kostýmové nohavice, ktoré sa nosia aj krátkom prevedení či iné jednoduché nadčasové strihy zabezpečia status elegancie. 

Glamour vlna v podobe zlatej 

Prekvapivým momentom na jar je práve zlatá, ktorá dodáva celkovému šatníku nádych glamouru. S jarou sa spájajú aj prvé párty, ktoré si užijeme pod holým nebom a bol by preto hriech nemať v šatníku jedny poriadne minišaty, ktoré vám zabezpečia večer nezabudnuteľných zážitkov.

Neprehliadnite: Nová vlna glamour štýlu ovládne jar 2019: Nepodliehajte módnym trendom, buďte spätá s prírodnými farbami

Living Coral ako farba roka 2019

Po sýtej fialovej prichádza na rad koralová oranžová. Tento odtieň ženy milujú a objavuje sa v podobe total looku od hlavy po päty alebo doplnkov ako sú topánky. Kombinujte pastelové tóny navzájom, hravé varianty sú nevyčerpateľným zdrojom inšpirácie. IT girls predviedli v prvých radoch práve farebnú nádielku a ukázali tak, že sa netreba už ničoho báť, chce to len odvahu.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe