Presunúť na hlavný obsah

TOP trendy kabeliek, o ktoré by ste mali doplniť svoj šatník: Tieto kúsky budú na jar IN!

Móda

S prebúdzajúcou sa jarou sa prebúdza aj naša chuť obmeniť šatník, čo poviete? Zaostrili sme preto pozornosť na najnovšie trendy kabeliek. Tak čo, už viete, po ktorej siahnete vy?

Kabelky menších rozmerov

Najskôr to vyzeralo, že celkom nahradili kabelky väčších rozmerov. Dior nás však presvedčil o opaku. Napriek tomu, v sezóne 2019 si budú užívať pozornosť kabelky menších rozmerov. Okolo krku, okolo pása, cez plecia, či len tak do ruky. Symbolizuje to krok so spoločnosťou v snahe obmedziť plytvanie.

Zbystrite pozornosť: Veci v šatníku, ktorých by ste sa mali zbaviť: Tieto kúsky oblečenia už v roku 2019 nenoste

Ľadvinky cez ruku alebo cez plecia

Len si spomeňte ped pár rokmi, ako ste reagovali na tento trend, keď ste o ňom prvý raz počuli. Optimisti mu však predpovedali sľubnú budúcnosť, no že sa tento trend udrží toľko sezón, nečakal zrejme nikto. Najnovšie prichádza s odlišným štýlom nosenia, ktorým si získal nové publikum.

Čierna ako základná klasika

Prognózy hovoria jasne. Netreba zabúdať ani na základ, ktorý v šatníku musí byť. Poprední dizajnéri si uctili klasiku v podobe malej čiernej kabelky. Ak ju v šatníku máte, až potom si môžete dovoliť hrať sa s trendami. 

Cross body kabelky

Veľmi obľúbené a pokiaľ vlastníte kabelku v chanelovskom štýle, a teda s dvojitou retiazkou, môžete sa pohrať s nosením. Krížové prepojenie bolo možno vidieť už v uliciach metropol počas fashion weekov. 

Batohy do ruky

Športová taška prechádza taktiež revolúciou nosenia. Nosí sa o čosi štýlovejšie, v rukách. Elegantnejšia verzia inak vidieckeho alebo školského typu, vyznieva najnovšie pohodovo a originálne. 

Inšpirujte sa: Štýlové pančušky, ktoré si môžete vziať aj do práce: Do módy sa vracia opäť biela a nová forma vzorov

Originálny kúsok

Urobte si radosť a zaobstarajte si jeden exkluzívny kúsok, ktorý bude dokonale vystihovať vašu osobnosť. Výnimočné chvíle si vyžadujú kabelky, ktoré sa odlišujú od tých na denné nosenie.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe