TOP trendy kabeliek, o ktoré by ste mali doplniť svoj šatník: Tieto kúsky budú na jar IN!

S prebúdzajúcou sa jarou sa prebúdza aj naša chuť obmeniť šatník, čo poviete? Zaostrili sme preto pozornosť na najnovšie trendy kabeliek. Tak čo, už viete, po ktorej siahnete vy?

Typy kabeliek, o ktoré by ste mali doplniť svoj šatník: Tieto kúsky budú na jar IN!

Typy kabeliek, o ktoré by ste mali doplniť svoj šatník: Tieto kúsky budú na jar IN!

Zdroj: Profimedia

Kabelky menších rozmerov

Najskôr to vyzeralo, že celkom nahradili kabelky väčších rozmerov. Dior nás však presvedčil o opaku. Napriek tomu, v sezóne 2019 si budú užívať pozornosť kabelky menších rozmerov. Okolo krku, okolo pása, cez plecia, či len tak do ruky. Symbolizuje to krok so spoločnosťou v snahe obmedziť plytvanie.

Zbystrite pozornosť: Veci v šatníku, ktorých by ste sa mali zbaviť: Tieto kúsky oblečenia už v roku 2019 nenoste

Ľadvinky cez ruku alebo cez plecia

Len si spomeňte ped pár rokmi, ako ste reagovali na tento trend, keď ste o ňom prvý raz počuli. Optimisti mu však predpovedali sľubnú budúcnosť, no že sa tento trend udrží toľko sezón, nečakal zrejme nikto. Najnovšie prichádza s odlišným štýlom nosenia, ktorým si získal nové publikum.

Čierna ako základná klasika

Prognózy hovoria jasne. Netreba zabúdať ani na základ, ktorý v šatníku musí byť. Poprední dizajnéri si uctili klasiku v podobe malej čiernej kabelky. Ak ju v šatníku máte, až potom si môžete dovoliť hrať sa s trendami. 

Cross body kabelky

Veľmi obľúbené a pokiaľ vlastníte kabelku v chanelovskom štýle, a teda s dvojitou retiazkou, môžete sa pohrať s nosením. Krížové prepojenie bolo možno vidieť už v uliciach metropol počas fashion weekov. 

Batohy do ruky

Športová taška prechádza taktiež revolúciou nosenia. Nosí sa o čosi štýlovejšie, v rukách. Elegantnejšia verzia inak vidieckeho alebo školského typu, vyznieva najnovšie pohodovo a originálne. 

Inšpirujte sa: Štýlové pančušky, ktoré si môžete vziať aj do práce: Do módy sa vracia opäť biela a nová forma vzorov

Originálny kúsok

Urobte si radosť a zaobstarajte si jeden exkluzívny kúsok, ktorý bude dokonale vystihovať vašu osobnosť. Výnimočné chvíle si vyžadujú kabelky, ktoré sa odlišujú od tých na denné nosenie.

Foto:
Profimedia, Wandler, Mango, Gucci, Balenciaga, Pietro Filipi, Tom Ford
Zdroj:
ms

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba