Presunúť na hlavný obsah

Premeňte sa na sebavedomú ženu: Kombinujte ženské kostýmy tak, aby ste boli príťažlivé, čo poviete na tieto?

Móda

Ženskosť sa nie vždy musí udávať iba dĺžkou sukne. Opak je niekedy pravdou a sebavedomie, ktoré vám chýba, si môžete dopriať práve tým správnym výberom nohavíc a saka. Komplet v podobe kostýmu je autoritou samou o sebe.

Štýlová voľnosť

Práve móda nám ženám dodáva istú dávku slobody a aj hojnosti. Každá si v nej nájde to svoje, obľúbené a hlavne to, čo prislúcha aj jej postave a štýlu osobnosti. Voľný kostým, ktorý si získa každého na prvý pohľad je preto tou najlepšou voľbou ak viete, že sa potrebujete cítiť pohodlne ale štýlovo zároveň. 

Prečítajte si tiež: Sťahovacia bielizeň pod šaty na párty či večierok: Tieto kúsky vám vytvoria dokonalú postavu v priebehu sekundy

Na doplnkoch záleží

Pri voľnosti si však všímajte proporcie svojej postavy a nezabúdajte ani na ukázanie svojho štíhleho pásu. Ladvinka vie podtrhnúť driek, vysoké topánky zasa zvýraznia ženskú siluetu a predĺžia vaše nohy. Ku kostýmu, ktorý je už bez tak potlačený, voľte jednoduché a elegantné kúsky.

Aj midi sukňa vie byť IN

Niektorí by ju mohli označiť za sukňu pre babičku, či postaršiu paniu, midi je však nové mini. Sukňa s dĺžkou po kolená nie je vulgárna a nepotrebuje na seba umelo strhávať pozornosť. Svieži vzhľad jej dodá práve zhodné sako.

Biela ako farba čistoty

Keď túžite po zmene, ktorá naozaj zamáva s vašim vzhľadom, vyskúšajte biely kostým. Biela farba od hlavy až k pätám dokáže v momente zmeniť aj náladu človeka. Je nevinná avšak plná energie a sebavedomia, ktoré ženy dokážu dodať aj svojmu okoliu. Cíťte sa v nej ako kráľovná a kráčajte so vztýčenou hlavou.

Mohlo by vás zaujímať: Ponožkové členkové topánky sú hitom sezóny: Tieto skvosty patria k našim favoritom

Čierna klasika, ktorá nikdy neumiera

Ak máte v šatníku čierny kostým, už aj ho bežte vytiahnuť. Poriadnu dávku rebélie mu dodáte práve netradičným topom. Môže ísť o nový náznak farby- vyskúšajte fialovú či tmavú zelenú v spojitosti s čiernou, ale aj o netradičný strih.

- Najčítanejšie -