Presunúť na hlavný obsah

Sťahovacia bielizeň pod šaty na párty či večierok: Tieto kúsky vám vytvoria dokonalú postavu v priebehu sekundy

Móda

Máte v hlave perfektný párty outfit, avšak neviete sa rozhodnúť aké spodné prádlo si obliecť práve pod dokonalé šaty? Práve bielizeň dokáže urobiť divy nielen s vašou postavou, ale aj s celkovým výsledným lookom, nenechajte preto nič na náhodu a inšpirujte sa našim výberom.

Obdobie vianočných večierkov naplno beží, buďte si preto aj vy istá, že zažiarite. Správny večer šiat je dôležitou záležitosťou, nepodceňte však spodnú bielizeň, ktorá vám viem v mnohom dopomôcť k dokonalej postave. Využite silu týchto kúskov a užívajte si zábavu naplno. 

Mohlo by vás zaujímať: Červené šaty, ktoré musíte mať: V týchto kúskoch sa stanete nezabudnuteľnou Pretty Woman

S podprsenkou opatrne 

Šaty s výstrihom? Žiadny problém! V súčasnej dobe dostatku máte možnosť vybrať si naozaj širokú variantu produktov. Vyhnite sa nepekným a esteticky až vulgárnym priehľadným materiálom pod šatami a voľte jemné a decentné kúsky, ktoré udržia vaše prsia na mieste, bez toho aby ste museli ukazovať kúsky telové spodné prádlo tam, kde ho naozaj netreba. 

Nohavičky bez prešívania sú ideálne pod párty šaty 

Síce je čipka a komplikovanosť na dámskom spodnom prádle žiadaná a zvodná, nehodí sa v žiadnom prípade po šaty, ktoré sú samy o sebe lesklé a priliehavé. Ak by takýto kúsok presvital či nebodaj vás rozširoval, určite by ste neboli s finálnym lookom spokojné. Na obdobie večierkov si preto zadovážte najjemnejšie nohavičky, ktoré nemajú na sebe prežívanie ani žiadnu čipku. 

Hladké pančušky skrášlia vašu postavu 

Neviete si radu práve s bruškom či nohami, ktoré by si chceli do párty šiat dotiahnuť k dokonalosti? Lesklé pančušky už dávno nie sú pasé, práve naopak. Vaše nohy zoštíhlia, ak vyberiete sťahovacie tak aj vyformujú a bude sa od nich pekne odrážať lesk celej miestnosti, v ktorej sa budete nachádzať. 

Vysoký pás si vás získa 

Podobne je to aj s výberom výšky nohavičiek. Samozrejme, letí nízky sed, ktorý kopíruje ženské krivky. K uhladenému brušku počas celého večera si však viete dopomôcť práve vyvýšeným pásom. Bude mať nielen sťahovacou funkciu. Pod úzkymi šatami sa bude tiahnuť až po brucho a Vám nebudú presvitať žiadne nepekné obrysy spod oblečenia.

Prečítajte si tiež: Do ktorých topánok a aké pančušky voliť, ak sa chystáte na večierok? Vyhnite sa tomuto faux pas

Stiahnite bruško a vyzdvihnite zadok 

Zásadný krok urobíte, ak pochopíte že aj každá svetová celebrita je počas sezóny večierkov verná práve sťahovacej bielizni. Pod priliehavým oblečením sa vám totiž nebude nosiť nič lepšie. Vaša postava nebude mat žiaden háčik a to predsa počas noci plnej pohody chcete.

- Najčítanejšie -