Presunúť na hlavný obsah

Veľké náušnice, vďaka ktorým získate na jeseň štýl: Zaujmite na prvý pohľad svojou eleganciou!

Móda

Niekedy stačí k vašej tvári priložiť kúsok lesklého kovu a o novú žiaru máte postarané. Veľké náušnice spravia presne túto aktivitu za vás, nemusia sa ani extra snažiť. Nový look je tak na svete v priebehu chvíľky.

Na veľkosti záleží

Obrovské kúsky, ktoré predstavujú malé umelecké diela sa krásne hodia k jednoduchším outfitom, ktoré nemajú na sebe veľké členenie. Zaujmú na uchu hneď ako na naň pozriete. Môžu byť šperkom, ktorý síce nebudete chcieť mať na ušiach počas celého dňa, pokúšajte sa preto vyberať ľahšie varianty.

Prečítajte si tiež: Noste biele topánky v rôznych prevedeniach: Skvelo sa hodia k takýmto jesenným outfitom

Zlatá štruktúra, ktorá sa nosí

Na uchu blondínky môžu splynúť, žiaru tvári však dodajú. Reč je o výrazných zlatých náušniciach. Moderná budete ak svoje malé vymeníte za obrovské doplnky, ktoré majú textúru. Takto podtrhnete svoje božské ja ešte viac ako bežne.

Spojenie materiálov

Kruhy sú novodobým hitom, silnejším ako kedykoľvek predtým. Držia sa svojej obľúbenej pozície zubami nechtami a nie nadarmo. Ženskú tvár vedia premeniť na jemnú, ale aj prejasnenú, všetko podľa výberu materiálu a ich spracovania. Zaujímavo vyniknú práve náušnice, ktoré v sebe spájajú rôzne materiály či farby. 

Striebro s retiazkami

Síce nemusia vôbec pôsobiť masívnym dojmom, veľký efekt zožnú práve dlhé náušnice, ktoré sa vracajú spät do módy. Budú kopírovať líniu vášho krku, predĺžia ho a ukážu ho v tom pravom striebornom svetle. Môžete ich nosiť celé roky, nikdy totiž nebudú pôsobiť zastarano.

Trs trblietok

K žiare hviezd stúpanú štrasové kúsky, ktoré majú lesk ako žiadne iné. Spojenie viacerých radov trblietok či kameňov ešte viac ukáže na vašom uchu. Nie sú vôbec zaťažujúce, práve naopak. Odľahčia akýkoľvek look a vám dodajú šmrnc Hollywoodskej hviezdy.

Mohlo by vás zaujímať: Čierny rolák ako klasika, ktorú musíte mať vo svojom šatníku: Ochráni krk a je nadčasový

Malé diskogule

Potenciál najočarujúcich náušníc majú práve trblietavé plochy, ktoré zachytávajú svetlo ešte silnejšie ako ich zlaté či strieborné priateľky. Môžete ich voliť v rôznych farbách. Túto zimu, blondínkam aj brunetám, pristane tlmená zelená či hlboká sivá farba. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe