Presunúť na hlavný obsah

Kúsok luxusu vo vašich vlasoch: Skúste ten najštýlovejší účes podľa kaderníčky svetových celebrít

Krása

Jesenné farby a tlmené svetlo dňa treba troška rozžiariť. Skúsení kaderníci vedia, že toto sa dá docieliť aj malými vlasovými doplnkami. Inšpirujte sa nimi aj vy!

Nie každá žena túži s novým ročným obdobím aj po novom farebnom odtieni či strihu. Na to, aby sa však aj ona dočkala zmeny sú tu štýlové účesy, ktorými si ľahko rozveselíte deň a zmeníte svoje celé ja. Výhodou toho, ktorý vám prinášame je jeho obrovská variabilita. Dá sa naozaj vystavať z akéhokoľvek typu vlasov a vy zaujmete nech ste kdekoľvek!

Prečítajte si tiež: Elegantný účes, ktorý si získa vaše srdcia: Naučíme vás nosiť drdol k rôznym štýlom oblečenia

Lesk na všetky strany

Sponky zažívajú svoj comeback. Je tomu aj aj v prípade malých žiarivých kúskov, ktoré majú po celej svojej dĺžke umiestnené kryštáliky. S nimi si vyčarujete účes na akúkoľvek príležitosť raz- dva- tri. Svoje vlasy umyte, poriadne vysušte a aplikujte do nich po celej dĺžke pár kvapiek vlasového oleja. Skúste ten agránový, vlasy oživí, prevonia a dodá potrebnú textúru. O lesku ani nemusíme hovoriť, o ten sa postarajú spomínané sponky.

Vlasy zastrčte za ucho

Výhodou tohto účesu je aj jeho praktickosť. Sponky, ktorými určite nešetrite, si zastrčte do vlasov tak, aby ste ich mali až za líniou ucha. Vytvoríte si tak hladký look, ktorý vydrží počas celého dňa. Žiaru mu dodá práve kombinácia oleja a kryštálov sponiek.

Mohlo by vás zaujímať: 5 jesenných vychytávok z beauty sveta: S týmto počas spánku omladnete o niekoľko rokov

Výpovedná hodnota

Novinkou sú aj sponky plné lesku, ale aj významu. Svoje rozloženie či momentálnu náladu môžete nimi ľahko ukázať celému svetu. Sú aj pekným odrazovým mostíkom pri boji s rôznymi problémami ľudstva, na ktoré vie upozorniť práve aj takýto malý kúsok práve vo vašich vlasoch. Nemusíte sa báť, rozprávať za vás budú sponky do vlasov!

Noste ich na spoločenské udalosti

Takéto kúsky malých trblietavých kamienkov nie sú už len pre dievčatá a už vôbec nie len na bežné nosenie. Zažiariť nimi môžete aj na akcii či dôležitom evente. Vedia pekne doplniť drahý šperk a podtrhnúť jas vašej tváre.

 

 

- Najčítanejšie -