Presunúť na hlavný obsah

Elegantný účes, ktorý si získa vaše srdcia: Naučíme vás nosiť drdol k rôznym štýlom oblečenia

Krása

Jednoduchý účes, ktorý zvládnete za pár minút. Nedbalá elegancia v podobe tohto drdola sa môže nosiť v kombinácii s týmito štýlmi.

Uhladený účes, ktorý zviditeľnili modelky, našiel svoje miesto medzi tohtoročnými jesennými trendmi. Tento expresný účes si môžete urobiť na niekoľko spôsobov a nosiť ho tak s rôznymi štýlmi oblečenia. Nechajte sa presvedčiť nasledovnými stylingami, že aj v elegantnej verzii vyzerá tento nedbalý účes veľmi efektne a chic. 

Prečítajte si: Líčite sa správne? Prezradíme vám najnovšie kontúrovacie paletky a šikovné triky, ako zvýrazniť lícne kosti

Dôležitý je objem, ktorý určí tvar účesu

Súčasťou drdola je príprava vlasov na tento cop, čo v preklade znamená, že vlasy potrebujú objem. Pri korienkoch ich preto jemne natupírujte a môžete pokojne zafixovať suchým šampónom. Vlasy môžete po bokoch jemne rozstrapkať. Zakladajte si na detailoch, tie robia tento účes jedinečným. 


Okrem takéhoto strapatého drdola naďalej pretrváva uhladený variant. Drdol nahladko je prudko elegantný a do spoločnosti ako stvorený. Na žene výborne vynikne v kombinácii s nohavicovým kostýmom. Táto kombinácia sa vryje do pamäti nejednému mužovi. Femme fatale v takomto pánskom chicu je odvážne konanie, ktoré sa vypláca. 

Neprehliadnite: Svetové masky na tvár, ktoré prečistia vašu pleť počas spánku: Na týchto päť sa môžete spoľahnúť

Vysoký vlasový uzol „half-bun“

Drdol môžete nosiť na niekoľko spôsobov. Veľmi trendy je aj half-bun, teda drdol na vrchu hlavy. Nezáleží pritom, ako dlhé vlasy máte. Tento typ účesu by sa mohlo zdať, že vynikne len na rovných vlasoch. Nie je to však celkom pravda. Aj vlnité vlasy ponúkajú priestor na inšpiráciu a dôkazom sú aj sestry Olsenové. Módne ikony, ktoré majú prémiový štýl a medzinárodné uznanie v oblasti štýlu. Majú charakteristický rukopis a vôbec ich netrápi to, čo si myslí verejnosť. 

Inšpirujte sa nasledujúcimi účesmi, tieto drdoly sú aktuálne v móde a ak chcete držať krok, vyskúšajte jeden variant aj na sebe. Možno budete prekvapené, že ste si tento účes nevšimli skôr. Obohatíte tak svoj vlasový stylingový repertoár.

- Najčítanejšie -