Presunúť na hlavný obsah

Najnovšie parfumy, ktoré vynesú váš sexepíl do centra pozornosti: Vyberte si vôňu ako stvorenú pre vás

Krása

Poznáme najhorúcejšie novinky parfumov, ktoré si podmania vaše zmysly. Vyberte si vôňu, ktorá vám pridá na sebavedomí a bude vás s ňou baviť život neporovnateľne viac.

Radosť zo života nechá vyniknúť vaše vnútro

Táto jeseň zrejme patrí výnimkám. V snahe odlíšiť sa prichádzajú silní hráči s novinkami, nie veľmi typickými pre jesenné obdobie. Dior Joy patrí medzi ne a svojou citrusovou vôňou s dominantnou mandarinkou rozohralo veľmi dobrú hru. Pre túto novú vôňu je tiež typická ruža z Grasse, jasmín a bergamot. 

Prečítajte si: Svetové masky na tvár, ktoré prečistia vašu pleť počas spánku: Na týchto päť sa môžete spoľahnúť

Sladká stopa pokušenia

Tom Ford prichádza tentokrát s ovocnou vôňou Lost Cherry. Zabudnite však na jemnosť, v tomto prípade vás sexepíl neopúšťa. Čerešňový sladký podtón parfuméri skombinovali s mandľami a vyvážili santalovým drevom a vetiverom. Tento netradičný mix príjemne zamiešal karty v portfóliu jesenných zvodných vôní a odklon je vítaný.

Znásobte svoju ženskosť

Kúzelná kvetinová vôňa typická pre Gucci Bloom tentoraz prichádza s obohatením v podobe Nettare di Fiori. Vôňa ruže a kvetu osmanthu pôsobia ešte silnejším dojmom. Táto vôňa na tele znásobuje pocit ženskosti, a to vďaka prítomnosti zázvoru s drevitým nádychom. Spodné tóny sú podmienené pačuli, pižmo a spomínaný kvet osmanthus.

Extrakt krásy, ktorá vyvoláva silu a šarm

Vzácna vôňa La Mia Perla od La Perla je akýmsi osobným spoznávacím znakom silnej a charizmatickej ženy. Pikantná mandarinka a biele korenie sa vyvinú do srdca s kvetinovým nádychom arabského jasmínu a bielej pivonky. Zmyselnosť a šarm dosiahnete vďaka prímesy santalového dreva v pozadí a takisto muscenónu, kde možno pozorovať pižmový a drevitý závan. Šarm, akým žena okúzli, keď svoje telo zahalí do tejto vône, je nezabudnuteľný.

Neprehliadnite: Nahé odtiene farieb na vašich nechtoch: Lesk leta a farby jesene sa snúbia v tomto novom trende

Noc hriechov plná pokušení, ktoré okorenia život

1000 hriechov na jednom mieste. Presne tak by sa dala opísať nová vôňa Jean Paul Gaultier Scandal by Night. Zavedie vás do zvrátenej parížskej štvrti Pigalle, kde sa pred zrakmi mnohých vynára divoký večer plný nečakaných prekvapení. Počas jednej minúty sa tak prenesiete do nočného Paríža a pocítite na vlastnej koži noc plnú pokušenia. Dokážete odolať?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus