Presunúť na hlavný obsah

Letná beauty rutina: Tieto kúsky by nemali chýbať vo vašej make-up taštičke počas teplých dní

Krása

Starostlivosť o pleť sa mení s každým jedným ročným obdobím. Je potrebné prispôsobiť sa nielen podmienkam našej krásnej prírody, ale aj vyčerpaniu, ktoré naša pleť denno denne podstupuje.

Krásna, svieža a jemne sa lesknúca. V lete by mala mať naša pokožka práve tieto tóny. Žiada sa od nej taktiež hodvábnosť ale aj jemný bronz, ktorý na našej tvári vyčarujú lúče letného slnka. Toto sú produkty, ktoré by počas hriešne dobrých prázdninových dní nemali chýbať vo vašej beauty rutine. 

Prečítajte si tiež: Letné zvodné vône: Parfumy, ktoré vás ohúria svojou éterickou vôňou a urobia sebavedomejšou

Slnečné lúče na vás nič nezmôžu 

Dôležitou zložkou make up taštičky by sa v lete jednoznačne mal stať krém, ktorý obsahuje dostatočne vysoké SPF. Pokožka tváre je jemná a aby ste si uchovali jej hebkosť, každé ráno ju dôkladne hydratujte a ochráňte. 

Úplný začiatok

Pestovanie krásnej pleti začína už pred samotným nanesením make upu. V lete sa v žiadnom prípade nebráňte extra vrstve produkty v podobe zjednocujúcej podkladovej bázy. Vašu pleť vyrovná, pripraví na samotné maľovanie a nechá matnú po celý dlhý deň

Hebkosť sama 

Zvodné pery, to nie je len tak. Výber jasných rúžov či leskov na pery si berie od pokožky našich úst aj svoju daň. Nezanedbávajte preto starostlivosť ani o tejto malý doplnok svojej krásnej tváre. Na slnku a v morskej vode môžu praskať a byť náchylné na podráždenie. Hydratačný balzam by ste preto mali nosiť so sebou kamkoľvek. 

Pobozkaná slnkom 

Kontúry tváre a svoje opálenie podtrhnite práve za pomoci jemne trblietavého bronzeru. Stačí pár ťahov štetcom a vaša tvár sa premení na letnú dokonalosť.

Mohlo by vás zaujímať: Letná fixácia bez akéhokoľvek mazu: Vyskúšajte púder v podobe perál, ktoré prežiaria vašu pleť

Žiadne čierne škvrny 

Make up nie je dokonalý bez poriadnej dávky maskary. Takéto zvýraznenie oči dokáže urobiť divy nielen s ich veľkosťou. Ako si však ani v lete neodoberá túto radosť? Voľte vodeodolný variant, s ktorým budete mať bezchybný pohľad aj počas dní na pláži. 

- Najčítanejšie -