Presunúť na hlavný obsah

Buďte chic v doplnkoch ako od babičky: Tieto teraz najštýlovejšie kúsky nájdete v šatníku svojej starej mamy

Móda

Móda sa neustále vracia a opakuje. Je inšpiráciou pre mladšie generácie a dáva možnosť tým starším otvoriť šatníky a urobiť výpredaj. Tieto kúsky, ktoré sú momentálne veľmi trendy, s veľkou pravdepodobnosťou nájdete práve v šatníku svojej starej mamy.

Nebojte sa experimentovať s doplnkami, ktoré majú v sebe nádych histórie či patiny. Niektoré z nich sú totiž veľmi štýlové aj v súčasnosti všímajte si obliekanie svojej starkej a poproste ju, či by pár kúskov nevedela posunúť aj vám!

Mohlo by vás zaujímať: Priehľadné materiály spôsobili letný boom: Ukážte kúsok svojho tela, ale držte sa týchto pravidiel

Sieťka ako kabelka

Veľký boom sezóny jednoznačne spôsobili sieťkované kabelky. Takéto kúsky kedysi patrili do povinnej výbavy nejednej ženy. Prenášali v nich zeleninu či ovocie z trhu a nespotrebovávali tak plastové obaly. Vás moderný kúsok môže byť inšpirovaný týmto trendom. Takáto pohodlná kabelka sa hravo stane osviežením vášho šatníka.

Výrazné zlaté šperky

Zlato je v móde a platí pri ňom jedno pravidlo: „čím väčšie, tým lepšie.“ Takéto výrazné šperky určite ľahko nájdete na toaletnom stolíku svojej starej mamy. V prípade zdedených šperkov získavate mnoho. Je to cenný poklad, ale aj rodinné dedičstvo, na ktoré by ste nikdy nemali zabudnúť.

Topánky na tzv. štamprlíkovom podpätku

Ak máte dosť nepohodlných hriešne vysokých lodičiek, tak práve začala vaša sezóna. Nižší podpätok je štýlový, ale voľte jeho úzku a formovanú variantu. Takýto malý štamprlíkový podpätok dokáže každú topánku premeniť na malé umelecké dielo. 

Šatky do vlasov ako kedysi 

Kúsok z tradičného dedinského kroja si do svojho šatníka môžete priniesť v podobe štýlovej šatky s potlačou. Nemusí ísť o folklórny print, žiadané sú aj iné starodávne pôsobiace motívy. Takýto doplnok vám zabezpečí pohodlie počas celého dňa. Svoje vlasy ním len jemne zviažete a zábava sa môže začať.

Prečítajte si tiež: Pozerajte sa na svet cez farebné sklíčka: Tieto trendové okuliare si v lete získajú vaše srdce!

 

Podrží vaše okuliare

Napadlo vás niekedy, že by sa retiazky na okuliare, ktoré vaša stará mama nosila na krku, mohli niekedy aj reálne nosiť a byť trendy? Svoju žiaru zažívajú práve teraz! Tento doplnok môže byť rôznych prevedení. S kamienkami, zlatý či s malými korálikmi. Dôležitá je nielen jeho praktickosť, ale aj výraznosť, ktorá dodá každému outfitu nádych novej éry.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe