Presunúť na hlavný obsah

Plavky, ktoré sú túto sezónu 2018 IN: Tieto budú nosiť toto leto ženy s najlepším vkusom

Móda

Tohtoročné trendy plaviek sú skutočne rozmanité a občas preto neuškodí siahnuť po niečom inom. Zostanete verná trojuholníkom alebo siahnete po celých plavkách?

Karamelové a zlatisté odtiene symbolizujú leto

Odtiene hnedkastej so zlatými tónmi neodmysliteľne patria k letu. Tentokrát aj na plavkách. Trojuholníkový strih je nadčasový a detail v podobe mašličky stále veľmi chutný. Vyberajte podľa tónu vašej pokožky.

Mohlo by vás zaujímať: Poznáme najnovšie módne trendy v oblasti plaviek a bikín: Toto sa bude nosiť v lete 2018!

Baby ružová vám pristane aj v tehotenstve

Tehuľka v dvojdielnych plavkách dokáže vyzerať veľmi príťažlivo. Baby ružový odtieň na plavkách krásne zvýrazní opálenú pokožku a zároveň zachová nežnosť a jemnosť ženy. 

Supermodelka z 90-tych rokov

Vykrojený štýl klasických plaviek, aký s hrdosťou nosili supermodelky 90. rokov, hlási návrat. Ak ich skombinujete s letnými šperkami a doplnkami, budete sa cítiť rovnako slobodne a sexi ako ženy počas tejto éry. 

Nesmrteľné pásiky 

Pásiky nikdy nevyjdú z módy. Tentoraz vertikálne pásiky na športovo strihnutých plavkách, ktoré sú veľkým trendom tohto leta. Čiernobiela v tomto prevedení rozhodne nezaváňa nudou.

Riasenie je večne sexi 

Volány prechádzajú postupne do každého módneho kúsku a riasenie nie je výnimkou ani na plavkách. V kombinácii s klasickým trojuholníkovým strihom vytvárajú veľmi ženské tvary a siluetu presýpacích hodín. 

Inšpirujte sa: Štýlové letné klobúky, ktoré sú aktuálne v móde: Jedinečný doplnok, ktorý z vás urobí hviezdu pláže

Viac inšpiratívnych plaviek a strihov nájdete na www.relleciga.sk.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus