Presunúť na hlavný obsah

Pozerajte sa na svet cez farebné sklíčka: Tieto trendové okuliare si v lete získajú vaše srdce!

Móda

Na svoj svet sa môžete toto leto pozerať cez záplavu tých najjasnejších farieb. Vychutnajte si každú chvíľu, ktorú vám toto čarovné obdobie prináša a ochráňte aj svoje oči. Farebné okuliare sú ako vystrihnuté z detského filmu, avšak nezaprú svoju štýlovosť.

Záplava nebesky modrej

More, nebeská obloha a akákoľvek voda. Tieto všetky esencie dokonalého leta sú modré. Ak sa na ne nemôžete pozerať každý deň, vyskúšajte si ich do svojho sveta priniesť v podobe tých najkrajších okuliarov. Modré sklá sa držia v móde už dlhšie, sú nevtieravé a jednoznačne v nich počas leta zažiarite. 

Prečítajte si tiež: Priehľadné materiály spôsobili letný boom: Ukážte kúsok svojho tela, ale držte sa týchto pravidiel

Vášnivá červená na očiach

Španielsku klasiku v podobe toreádorskej červenej si raz za čas žiadajú aj vaše oči. Ak máte náladu na deň plný vášne, voľte práve túto farbu. Uličky a aj domy vo vašom okolí sa v priebehu sekundy premenia na nový svet s miliónom možností. Červená podtrhne vaše sebavedomie a krásne vynikne na opálenej pokožke. 

Romantický svet cez ružové okuliare

Takýto farebný akcent sa hodí aj bledým kráskam. Ak sa v lete vaša pokožka nie a nie opáliť, nezúfajte. Bledá pleť a ružové okuliare z vás spravia štýlovú romantičku. Look a lá bábika máte zaručený!

Akcenty žltej

Prečo raz za čas neskúsiť aj iné farby, ako tie na ktoré ste zvyknutá? Žltá na sklíčkach je toho jasným príkladom. Má blízko ku klasickej hnedej, avšak je netradičná, ale nevtieravá. Hodí sa ako aj tmavovláskam, tak aj blondínkam. Tmavé vlasy osvieži, tým blond dotá žiaru tón v tóne s farbou vlasov. 

Mohlo by vás zaujímať: Svieže letné doplnky ako z dovolenky: Ukážte svetu svoju letnú náladu v podobe maličkostí z mušlí či ratanu

Výrazná oranžová na vašich sklíčkach

Podobný comeback zažíva aj oranžová. Môže byť divoká, ale zároveň aj jemná. Jej odtiene siahajú od jemnej lososovej, ktorá na sklách môže pôsobiť veľmi nežne, až po výraznú oranžovú, ktorá je nezameniteľná. Takéto sklíčka vám krásne zvýraznia oči a vašej tvári dodajú úplne nový rozmer

- Najčítanejšie -