Presunúť na hlavný obsah

Bohémsky štýl ako z festivalov: Takto si ho osvojte aj vo svojom každodennom živote

Móda

Festivaly sú nepochybne hitom každého leta. Už dávno nie sú iba o hudbe a o dobrom jedle, ktorého na nich nájdete neúrekom. Sú o zábave a o outfitoch, ktoré zožnú veľkú slávu. Ako však nosiť svoje festivalové kúsky aj potom, čo ráno po koncertoch začne svitať?

Priesvitné materiály zakamuflujte aj do pracovného outfitu

Festivalová móda sa nepochybne spája s odhaľovaním pokožky a s množstvom extravagancie. Priehľadné kúsky pritom dokážete skvelo prepojiť aj s trendy pracovnou módou, či módou na bežné dni. Ak pod priehľadný top zvolíte romantickú braletku a doplníte ho classy sukňou, máte vyhraté. 

Prečítajte si tiež: Ľahké prehozy na plavky: V týchto zaujmete na prvý pohľad a podrobíte si celú pláž!

Dlhé bohémske sukne noste kamkoľvek

Kvetované sukne nemusia byť iba súčasťou festivalových lookov. Do svojho bežného života ich môžete zakomponovať veľmi jednoducho. Noste ich k lodičkám, ale aj na voľný čas k teniskám. Nebojte sa ani výraznej potlače. Kvety v lete sú stále v móde.

Biele šaty sú vašim letným najlepším priateľom

Množstvo žien si na festivaly vyberá práve bielu farbu. Nie je v nej teplo a ak je kombinovaná s čipkou, vytvára festivalovú dokonalosť, ktorú stačí doplniť iba výraznými doplnkami. Svoje biele šaty preto kľudne noste aj na bežné dni. Ani vtedy sa ich nebojte doplniť o štýlový klobúk či trendové kozačky.

Stavte na strapce v detailoch

Strapce proste k festivalom patria. Vytvárajú bohémsky look už aj v malej koncentrácii. Tak ich môžete doplniť práve do svojho každodenného outfitu. Vyberte si náhrdelník so strapcami, či kabelku. Takto určite zaujmete a nemusíte sa báť, že je toho na vašom outfite priveľa.

Mohlo by vás zaujímať: Kúsok, ktorý osvieži každý vás letný outfit: Jemné kimono vám bude skvelým spoločníkom na letné večery

Vzorované nohavice doplňte sakom

Široké nohavice ovládli sezónu 2018. Práve preto sa im nevyhýbajte ani počas festivalovej sezóny. Sú pohodlné a praktické. Počas pracovných dní ich pretransformujte na pôsobivý kostým. V ňom budete neprehliadnuteľná.

- Najčítanejšie -