Presunúť na hlavný obsah

Ľahké prehozy na plavky: V týchto zaujmete na prvý pohľad a podrobíte si celú pláž!

Móda

Ak si neviete rady s tým, aký typ letných šiat si prehozov voliť na svoje letné plavky, pozorne čítajte ďalej. Vybrali sme pre vás tie najkrajšie romanticky pôsobiace kúsky, ktoré spravia vaše leto dokonalým zážitkom.

Prechod z hotela či iného typu ubytovania na pláž si žiada jemnú pokrývku tela. Samozrejme, nechcete schovať svoju krásnu postavu, avšak zatiaľ ani ukázať priveľa. Dokonalé jemné vesty či šaty vás zbavia tejto dilemy a zahalia do jemných letných materiálov ako stvorených na toto ročné obdobie.

Prečítajte si tiež: Kúsok, ktorý osvieži každý vás letný outfit: Jemné kimono vám bude skvelým spoločníkom na letné večery

Biela čipka je vrcholom sezóny

Bielou farbou samozrejme nič nepokazíte. V lete na opálenej pokožke vynikne a nie je v nej ani troška teplo. Čipka je skvelým materiálom práve z tohto dôvodu. Je priepustná a nechá vašu pokožku dýchať. Na opačnej strane je úplne trendy a zaujmete ňou na prvý pohľad.

Aj na pláž kráčajte štýlovo

Dlhé vesty si našli svoje miesto aj v plážovej móde. Rôzne farby a dĺžky si môžete navoliť čisto podľa svojej fantázie. Vyberte si kúsok, ktorý jemne omotáte okolo svojho tela a môžete ho použiť aj ako šaty. 

Utkané z morskej vlny

Ľahké šaty by vám pri balení na dovolenku určite nemali zabrať množstvo miesta v kufri. Jemný, polopriehľadný materiál je úžasným spoločníkom na cesty a na romantické prechádzky po pláži. V bledomodrej, podobne ako v bielej, zažiari opálená pokožky a vy budete mať pocit, že ste sa premenili na morskú vílu. Tak vyzerá letná dokonalosť.

Mohlo by vás zaujímať: Celé plavky, ktoré hrajú farbami: Vyberte si tie správne vzory pre váš typ postavy!

Chytená do rybárskej siete

Ak je vaša pokožka náchylnejšia na spálenie, pomôcť vám môžu aj tzv. plavkové tričká. Sú z podobného materiálu ako plavky a jemne zahalia vaše plecia. Aby vám v nich nebolo teplo, vyberajte si štýlový sieťový variant a nezabúdajte ani na poriadnu ochranu v podobe krému na opaľovanie.

Jemná prikrývka na plecia

Nie sú výrazne, ale zato veľmi praktické. Jemné pastelové prehozy vám zabezpečia dokonalý komfort pri akomkoľvek pohybe po pláži. Plavky pod nimi pekne schnú a vám zabezpečia jemný komfort počas celého dňa.

- Najčítanejšie -