Plavkový výber pre malé prsia: Na tieto stavte, ak chcete opticky zväčšiť svoje prednosti

Plavková sezóna je v plnom prúde a vaše telo už čaká na slnečné lúče. Dokonalé opálenie a krásna pokožky si žiada aj korunováciu v podobe plaviek, ktoré pomôžu vašej postave. Dokonalé prsia si môžete vyzdvihnúť práve v týchto kúskoch. Nech je kamuflácia vaším druhým menom.

Výber plaviek na menšie prsia sa môže v materiáloch ale aj v spôsobe spracovanie

Výber plaviek na menšie prsia sa môže v materiáloch ale aj v spôsobe spracovanie

Zdroj: Profimedia

Trendový zamat

Túto sezónu si zamat užite aj na plavkách. Ten už totiž vôbec nie je iba záležitosťou zimných mesiacov. Zamat je z opačnej strany veľmi príjemný na pokožku a na hrudi vás nebude vôbec omínať. Jeho výhodou je aj optické zväčšovanie. Na pokožke spraví textúru a nenechá vás v štichu.

Prečítajte si tiež: Dokonalé letné šaty: Vyskúšajte tie zavinovacie a využite ich na množstvo spôsobov

Čiernobiele aplikácie

Aplikácie sú číslo jedna pri vytváraní objemu. Dodajú veľkosť aj na miestach, na ktorých naozaj nič nie je. Čierno biela kombinácia je nadčasová a hodí sa naozaj pre každý typ pokožky. Neváhajte a zahaľte sa do tejto nadčasovej farebnej kombinácie.

Volániky nadovšetko

Letné plavky sa bez volánov nezaobídu. Každú sezónu sa vracajú v nových a nových prevedeniach. Výber materiálov a farieb je naozaj široký. Pre malé poprsie sú tieto plavky naozaj spasením. Zväčšia a zakryjú poprsie a vytvoria z neho jeden krásne pôsobiaci celok. 

Príval etno štýlu

Etno kúsky sa v lete vždy zídu. Sú trendové počas festivalovej sezóny a určite nimi nevkročíte vedľa. Takýto typ plaviek môžete použiť aj ako pôsobivý top k šortkám či sukni. Strapce spravia objem a pri každom pohybe sa ladne zavlnia.

Mohlo by vás zaujímať: Plavky, ktoré sú túto sezónu 2018 IN: Tieto budú nosiť toto leto ženy s najlepším vkusom

Ukážte kúsok pokožky

Trendové viazanie či otvory, ktoré ukážu kúsok vašej pokožky aj v oblasti pŕs sú v lete na nezaplatenie. Malý kovový krúžok bude tvoriť jemný predel, ktorý rozčlení prsia a tie tým budú pôsobiť väčšie. Nebojte sa preto experimentovať ani s takýmito plavkovými vrchmi.

 

Foto:
Profimedia, Calzedomia, New Look, H&M, River Island, Topshop
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba