Chcete si objednať tortu? Toto sú tie najlepšie pekárne na Slovensku, ktoré plnia sladké sny!

Príprava dokonalej oslavy či párty sa nezaobíde bez perfektnej torty. Ak však nestíhate, alebo nemáte na pečenie nadanie, nevadí! Vypátrali sme za vás tie najlepšie tortové spoločnosti, na ktorých kvalitu a ústretovosť sa môžete stopercentne spoľahnúť!

Vypátrali sme pre vás tie najlepšie torty po celom Slovensku

Vypátrali sme pre vás tie najlepšie torty po celom Slovensku

Zdroj: Profimedia

Krásna torta musí spĺňať hneď niekoľko parametrov. Musí byť chutná, to je samozrejmé, ale v súčasnej dobe aj krásna či fotogenická. Na týchto miestach sa vám postarajú o oboje a sladkú zásielku vám pripravia presne podľa vašich predstáv. Mňam! 

Prečítajte si tiež: Najlepšie zmrzlinárne v hlavnom meste: Ktoré z nich sa dozaista oplatí vyskúšať?

Créme Chic

Šik pekárnička má svoje pobočky v nákupných strediskách po celej Bratislave. Vedeli ste však, že vám už v priebehu dvoch dní pripravia ktorúkoľvek tortu z ich bohatej ponuky? Navyše Créme Chic sa neustále drží trendov a sleduje sladkú scénu dopodrobna. Ponúka rôzne sezónne noviny, vďaka ktorým bude váš sviatočný stôl priam žiariť. Tortičku si môžete vybrať z dvoch veľkostí a sladký balíček doplniť aj o ich nezabudnuteľné makarónky či snehové pusinky.

LULU's Bakery

Slovenské torty svetovej úrovne. Tak by sa dali popísať sladké diela, ktoré tvorí Lulu's Bakery priamo v centre Trnavy. Ich dizajn nie je v žiadnom prípade umelý ani gýčový. Tortičky sú často zdobené lupeňmi kvetov či samotnými hlavičkami ruží. Nesmie chýbať čerstvé ovocie a výber, z ktorého sa vám zatočí až hlava. Ak sa chcete ocitnúť v sladkom raji, je to to pravé.

Taký malý koláč

Máte konkrétnu predstavu o svojej vysnívanej torte, avšak neviete, ako by ste ju zrealizovali doma? Nevadí, pomôže vám Taký malý koláč. Slečna, ktorá tieto priam dokonalé umelecké diela vyrába, je pritom samoukom v cukrárenskej praxi. Jej šikovnosť však nepozná hraníc a na objednávku vám pripraví tortu či cupcaky presne podľa požadovaného dizajnu! Jej roztomilé pochúťky by už nemali chýbať na žiadnej vašej dôležitej akcii!

PURE SWEET

O dokonalú tematickú tortu sa vám postarajú v pekárni s názvom Pure Sweet, ktorá má pôsobisko v Nitre. Na ich webe nájdete záplavu tých najkrajších koláčov, ale dostane vás až ich dokonalý servis. Tortičku môžete prísť pred zakúpením ochutnať a vybrať si aj zo širokej ponuky malých sladkostí. Na ich dezertoch nesmú chýbať sezónne ozdoby v podobe čerstvého ovocia, vyhrajú sa však aj s komplikovanejšími požiadavkami a zhotovia vám aj napríklad jedlé kvety. Zážitok na tanieri sa s nimi môže stať skutočnosťou!

Mohlo by vás zaujímať: Vyhnite sa tomuto typu ľudí: Neustále sa sťažujú a váš život bude bez ich prítomnosti oveľa pozitívnejší

Kvalitné torty

Za značkou Kvalitné torty stojí mladá Košičanka, ktorá vám vyrobí nielen tú najkrajšiu tortu na želanie, ale aj dokonalý cake bar. Jej torty sú moderné a sledujú najnovšie trendy. V ponuke nájdete rôzne typy zdobení či možností oblievania svojho sladkého kúsku. Aj na východe Slovenska preto máte možnosť zadovážiť si tú najkrajšiu tortu na počkanie a vo vysokej kvalite. Na svoje si určite prídu malí aj veľkí labužníci!

PURE PURE

Trendové sú v súčasnosti aj nepečené raw torty. Tie najlepšie, plné chutí a v množstve príchutí vám vyrobia na objednávku v Pure Pure. Môžete si vybrať z ich bohatého výberu, príchute kombinovať a tortu si zadovážiť v rôznej veľkosti.

Foto:
Profimedia, Créme Chic, Lulu's Bakery, Taký malý koláč, Pure Sweet, Kvalitné torty, Pure Pure
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba