Štýlové letné sukne si zamilujete: Vyberte si tú správnu dĺžku presne podľa typu vašej postavy

Nájdenie dokonalej letnej sukne dá ženám niekedy naozaj zabrať. Jej materiál nesmie byt príliš hrubý, ale ani opak, teda priesvitný. Mala by byt ľahká a jemná. Ako si však vybrať tú správnu dĺžku? Pomôže vám nás letný manuál.

Ako si však vybrať tú správnu dĺžku? Pomôže vám nás letný manuál.

Ako si však vybrať tú správnu dĺžku? Pomôže vám nás letný manuál.

Zdroj: Profimedia

Chcete ukázať nohy, ale nepôsobiť pri tom vulgárne? Maxi sukňu si predstavujete iba ako krásu skrývajúci vec, ktorá zahalí na vás všetko pekné? Vyhnite sa s nami stereotypom a ukážte svoje nohy presne tak, ako si to žiada váš typ postavy. Naučte sa, že aj pravidla odievania majú niekedy zmysel! 

Prečítajte si tiež: Dokonalé letné šaty: Vyskúšajte tie zavinovacie a využite ich na množstvo spôsobov

Mini iba pre krásne nohy? 

S mini sukňou sa spájajú mnohé predsudky. Niektoré tvrdia, že je vhodná iba pre mladšie ročníky, iné zase že jej potenciál môžu využívať iba ženy s krásnymi nohami. Viete čo však robí dokonalú mini sukňou tou pravou na váš typ postavy? Jednoznačne vaše sebavedomie! Ak sa v nej cítite dobre, mate vyhraté. Samozrejme tento kúsok sa hodí pre akúkoľvek ženu. Doplniť ju môžete opätkami, aby ste si ladne predĺžili nohy, ale nezaškodí ani rebelská kombinácia mini sukňa a tenisky. 

Skracuje dĺžka nad kolená nohy? 

Pri tomto type sukne mnohé zaváhajú. Je akýmsi medzi kúskom, pretože nie je ani mini, ani midi. Kombinovať ju však viete dokonale! Hodí sa predovšetkým vyšším ženám, alebo tým, ktorým neprekážajú vyššie podpätky. V lete je úplne prípustné nosiť ju do práce a nebáť sa či ukazujete priveľa pokožky. 

Potenciál midi sukne

Ak výraznú midi sukňu pridáte iba k jednoduchému topu, dokonalý letný outfit máte na svete. V lete si vyberajte vzdušné materiály a najlepšie skladané alebo zavinovacie kúsky. K dokonalosti im chýbajú už len topánky, ktoré majú aspoň troška vyvýšený podpätok. Pozdvihnú tak charakter sukne. V takom prípade je tento variant vhodný pre ženu akejkoľvek výšky. 

Ukážte členky a buďte zvodná ako v starých filmoch 

Návrat k minulosti prinášajú sukne, ktoré siahajú tesne nad členky. Ich majiteľky by sa mali pýšiť vyšším vzrastom. Tento model vie totiž narobiť poriadne škody na nižších postavách. Odhalené členky sú síce krásna záležitosť, avšak ak nemáte modelkovskú výšku, vedia z vás spraviť maličkú Palculienku. Ak sa však predsa len odhodláte na podobný model, zvoľte topánky na úzkom podpätku. Tie predĺžia líniu tela a vy zanecháte nezabudnuteľný dojem. 

Mohlo by vás zaujímať: Plavkový výber pre malé prsia: Na tieto stavte, ak chcete opticky zväčšiť svoje prednosti

Maxi je nové mini! 

Maxi už zďaleka nie je to čo kedysi. Vzdušné materiály, rozparky a štýlové doplnky z takejto sukne vedia spraviť váš dokonalý letný kúsok. Pre kúsok netradičnosti ho kľudne kombinuje s tenistami. Máte tak zaručené pohodlie a štýl, ktorý vám nikto nevezme.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba