Presunúť na hlavný obsah

Dokonalý letný vlasový styling: Spravte si takýto cop a zaujmite na prvý pohľad!

Krása

Klasický vrkoč už zďaleka nie je tým, čím býval. Dokonalé produkty na vlasy a jedznoznačte iné stylingy z neho robia modernú záležitosť plnú zábavy. Podľahnite aj vy tomuto trentu a vypnite si vlasy gumičkou!

Ako s vetrom vo vlasoch

Pri tvorení tohto účesu dodajte svojim vláskom v prvom rade textúru. Nech je ich svieži vzhľad postavený na bohatom objeme a kde tu vyskakujúcom pramienku, ktorý vám jemne prechádza do čela.

Prečítajte si tiež: Dokonalá letná starostlivosť o vlasy: Doprajte im výživu a lesk aj po dni na slnku či v piesku

Hladký ako uhladený morom

Ak si chcete dopriať jednoznačne najjednoduchší a najštýlovejší look, vyhľadajte vo svojej kozmetickej poličke vlasový olej a začnite ho používať na vlasy. Uhladený cop má veľa do seba! Vyniknú v ňom črty vašej tváre a cez deň sa nemusíte báť zbytočného otravovania vlasov.

Hore do oblakov

Aj tak by sa dalo povedať tomuto účesu. Svoj cop si vyviažte poriadne vysoko a zafixujte lakom na vlasy, aby držal požadovaný tvar. V prípade, že ráno nemáte dosť času, nevadí. Tento styling sa najlepšie robí s použitím trošky suchého šampónu. 

Mohlo by vás zaujímať: Tieto tekuté rozjasňovače vám rozžiaria pokožku aj bez opaľovania: Stačí, ak nanesiete iba kvapku na tieto miesta

Letná pohoda vo vlasoch

Farby v podobe mašlí ozvláštnia vaše vlasy. Svoje šatky si vyberajte podľa odtieňa vlasov a nezabúdajte ani na ich variabilitu. Môžete ju prepliesť s vrkočom, alebo upevniť na vrch hlavy a za ňou nainštalovať samotný vrkoč.

Štýlové členenie

Aj jednoduchý cop si môžete ozvláštniť iba s použitím pár sponiek. Tie má doma veru každá z nás a práca s nimi je veľmi jednoduchá. Prečleňte svoj vrkoč na viacero sekcií a vychutnávajte si obdivuhodné pohľady.

- Najčítanejšie -