Presunúť na hlavný obsah

Tieto tekuté rozjasňovače vám rozžiaria pokožku aj bez opaľovania: Stačí, ak nanesiete iba kvapku na tieto miesta

Krása

V lete má pokožka žiariť a pôsobiť zdravo. Pomôžte si použitím rozjasňovača na tie správne miesta.

Výrazný na lícnych kostiach

Pre dosiahnutie skutočne efektného rozžiarenia, naneste highlighter vo forme jemných kvapiek práve na lícne kosti. Jemne rozotrite a nechajte prejsť dostratena. Práve tento produkt v sebe spája jemnú štruktúru a výraznú farbu, ktorá z vás urobí naozajstnú bohyňu letne vyzerajúcej tváre.

Nenechajte si ujsť: Najnovšie matné rúže na pery, ktoré sa hodia na denné líčenie: Váš dokonalý sexi look sa môže stať skutočnosťou

Univerzálny pre všetky typy pleti

Jemný biely highlighter od Yves Saint Lauren sa dokonale hodí aj na oblasť očných viečok, ktoré prirodzene presvetlí a opticky ich zvýrazní. Rovnako tak je vhodné aplikovať ho aj na oblasť pier. Zosúladí sa s následne aplikovaným rúžom a vy tak dosiahnete úplne inú, svetlejšiu a výraznejšiu farbu.

Inšpirujte sa: Make-up vychytávky, po ktorých sa oplatí siahnuť: Vaša pleť bude na leto vyzerať hladko ako vyretušovaná

Zmiešajte ich s krycím krémom

Pokiaľ chcete rozjasniť celú pleť, pokojne pár kvapiek highlightera od L'Oréal Paris vmiešajte do svojho krycieho krému a naneste jemnú vrstvu na celú tvár. Tá bude pôsobiť svetlejšie a dokonale žiarivo bez zbytočných neprirodzených odleskov. Stačí naozaj pár kvapiek a slnkom pobozkaná pleť je na svete.

Na stmavnuté oblasti

Ak vaša pleť trpí jemnými farebnými nezrovnalosťami alebo ste jednou z tých, ktoré trápia kruhy pod očami, rozjasňovač od Dior vám ich poľahky pomôže vyriešiť. Stačí ho naniesť jemným vklepaním na najviac postihnuté miesta a uvidíte ten prirodzene vyzerajúci rozdiel.

Mohlo by vás zaujímať: Ako získať perfektný look na letnú oslavu: V kurze je rozjasnená pleť a žiarivé odlesky!

Tmavšia pokožka si ho zaslúži tiež

V prípade, že už opálená ste, nenechajte sa od rozjasňovača odradiť a zvoľte si od NYX Cosmetics. Jeho jemné zloženie a možno výberu tmavšieho odtieňa sa hodí pri aplikáciu na celú pleť bez výnimky, a slnečné lúče odráža rovnako ako v prípade bledej, neopálenej pokožky.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe